KOLAY PUF LİF MODELİ AÇIKLAMALI

kolay-puf-lif-modeli-yapimi
kolay-puf-lif-modeli-yapimi

Ortadan Başlanan Lif Modelleri- 2 Renkli Örgü Puf Lif Örneği Çok amaçlı Tığ İşi Modeli Yuvarlak Kırlentler,Örgü

ortadan-baslamali-yeni-lifler-2
ortadan-baslamali-yeni-lifler-2

Paspaslar,Tığ işi Lif Modeli ve düz örüldüğünde Bebek Battaniyesi olarak kullanılır.

Şeyma hanım örneğin adını Papatya lif Modeli olarak belirlemiş ancak benim sitemde Papatyalı Lif Örnekleri farklı olduğu için bu Puf ve yumuşak Lifin adını Puf Lif olarak uygun gördüm.

Sitede ki Papatyalı Lif Yapılışını nasıl olduğunu merak edenler bu linke tıklayıp bakabilirler. Yine adında Papatya geçen Yıldız Papatya Lif Modeline de buradan bakabilirsiniz.

Çeyizlik Banyo Lifleri için Dün eklediğim ve desenleri ile çok şık modeli ile çok kullanışlı 2018 Lif Modeli yapılışı için buradan ulaşabilirsiniz.

Yuvarlak Lifler örüp bunları uç uca birleştirebilir ve uzun Lif Modeli yapabilirsiniz. Ya da tek olarak Yuvarlak Lif Öreği olarak düşünebilirsiniz
Puf Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAPRAKLI DUT OYASI MODEL AÇIKLAMASI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*