KOLAY JAKARLI ŞİŞ ÖRGÜ BAYAN PATİK VİDEOLU

kolay-jakarli-2-renk-kadin-patik-videolu
kolay-jakarli-2-renk-kadin-patik-videolu

2 Şişle Jakar örnekli 2 renkli Mor ve Beyaz Bayan Patik yapımı Videolu Anlatımı ve Model detayları ile Türkçe videolu yapımı.

2 renk Patiklik ip ve 3 numara şiş ile 50 ilmek başlanır 3 diş haraşo örülerek bilekten başlanır.Patik 37-38 numara Patikler için.

mor-beyaz-jakarli-sis-bayan-patik
mor-beyaz-jakarli-sis-bayan-patik

Patikte büyütme sadece  yanlardan yapılıp önde bulunan 20 ilmek için artırma yapılmayacak.56 ilmek ile başlayıp her iki tarafa 18 ilmek ayırıp ortasını sabit 20 ilmek bırakarak yaparsanız 39-40 numara ayaklar için.

3 Diş Haraşo yapıldıktan sonra 1 sıra düz arkası tekrar haraşo yapılır ve Ortadan ilmekler ayrılarak yanlar ve ön için ilmekler belirlenir.

Şişle İğne İşlemeli Patik Modeli Bayan Patiği modeli Dün çalışlan ve yayınlanan başka Kadın Patiğini de buradan görebilirsiniz.

İki Şişle Jakarlı Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İKİ ŞİŞLE BENEKLİ PONPONLU KADIN PATİK AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*