Menü Kapat

kocaman-renkli-altigen-sabun-lifi-yapilisi

KOCAMAN RENKLİ ALTIGEN SABUN LİFİ YAPILIŞINI İZLEKocaman Renkli  Altıgen Lif Modeli Tarifi-Çok Güzel Değişik bir model olmuş tam Hediyelik ve Çeyizlik Kocaman bir Lif Modeli ben çok beğendim.

Modelin Tasarımcısı Pamuk Lifler anlatan de Emine hanım Ören Hanı.Her ikisinin de emeklerine,ellerine sağlık.

7 Numara Tığ ve Beyaz İple Ortasından 6 fıstıktan başlanıyor 12 fıstık olana kadar artırılıyor sonra yine 6 fıstık kalıncaya kadar eksiltme yapılıyor Altıgen olan ortadaki Beyaz fıstıklı olan bölüm yapılıyor.

Ortası bittiğin de Renk ,renk Yıldız tekniğinden 6 sıra yapılıyor.4 Sıra Sarı 2 sıra Açık sarı gibi renklerin bir koyu bir açık tonu aynı dilimde kullanılıyor.

altigen-renkli-gokkusagi-lif-modeli
altigen-renkli-gokkusagi-lif-modeli

Motif birleştirme yok bir bütün olarak yapıldıktan sonra İzlerin ve kenarların üzerine ince fıstık zincir ile model bitiriliyor.En son Nup tekniği ile ortaya Fıstıklar yapılıyor.

PENCERELİ TIĞ ÖRGÜ MODELDEN GRİ KADIN PATİK YAPIMI

Pencereli Gri Kadın Patik Yapılışını da Yeni yapıldı ve tarifi sayfamızdaki yerini aldı.İlk defa siteye gelenlerin bilgisi olsun Bu Sitede Her Türlü El İşleri Tarifleri var.

İKİSİ BİR ARADA ÇEYİZ LİFLERİ İLE 2 MODEL BİRDEN

İkisi Bir Arada Lif Modelleri adı gibi Resme tıklayıp baktığınızda Sayfada gördüğünüz İki Lif Modelin de Tarifleri var.

kocaman-rengarenk-gokkusagi-altgen-lif-modeli
kocaman-rengarenk-gokkusagi-altgen-lif-modeli

Kocaman Lif Modellerini kullanışlı bulduğum için ben böyle modelleri sadece Banyo için değil Ayrıca Mutfak içinde aynı modellerden kullanıyorum.Açıkta bekleyen Meyvelerin üzerini veya Tencere Çaydanlık üstü örtmek için çok güzeller.Kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir