kivrimli-akordiyon-bayan-sapka-orme


KIVRIMLI AKORDİYON ÖRGÜ TEKNİĞİ İLE BAYANLARA ŞAPKA YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları

Kıvrımlı Akordiyon Bayan Şapka Modeli Tam açıklamalı 2 Şiş Değişik Teknikle Bayan Bere Yapılışı. Akordiyon Bayan Şapka yapımı Açıklamalı

Ters ve Düz Örnekler den oluşan Model 96 ilmekle başlanıyor.4 sıra düz ile başlandıktan sonra 4 diş haraşo 4 sıra düz şeklinde devam ediyor.

Nako Vizon Simli Leylak Renk İp- 4 numara şiş -Önce Düzle başlanıp her 4 sırada bir örnek ön yüzde düz arka sırada ters şeklinde devam etmekte.

1 Yumak ip giden Değişik Akordiyon Modelli Bayan Beresi çok Kadınsı bir Örme Şapka Modeli olduğundan Çocuklara uygun değil,bence.

sis-orgu-kivrimli-akerdion-bayan-bere
sis-orgu-kivrimli-akerdion-bayan-bere

Ergenlik çağındaki Kızlara bir iki Figür ile modeli daha sevimli Örgü Figürler ile yaparsanız Ergen Kızlar veya Genç Kızlara da olacaktır.

TEPE KESİMİ YAPILMADAN RESSAM KADIN BERESİ YAPIMI

Böyle Asortik Bere Modellerin den hoşlanan Hanımlar eminim Işıl hanımın daha önce paylaştığı bu Ressam Kadın Beresi Modelini de çok beğeneceklerdir.

Haraşo sırası 6 desen yapıldıktan sonra Örgüden 48 ilmek kesilir.Geriye kalan 48 ilmek düz sırada olunduğundan düz ile sıra bitirilir.

nako-akordiyon-bayan-bere
nako-akordiyon-bayan-bere

Şişteki 48 ilmeğe eşit uzaklıkta örgünün alt kısmı Örgüye dahil edilir.Işıl hanım detayları örgüde göstermekte.Bere bittiğin de elde yapılan makine dikişi ile dikiliyor.Burada desenlerin tam denk gelmesine Dikkat edin.

akordiyon-kadin-beresi-yapilisi-tarifi
akordiyon-kadin-beresi-yapilisi-tarifi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir