Menü Kapat

kisa-surede-corap-patik-bot-orgusu

KISA SÜREDE PATİK VE ÇORAP OLARAK KULLANILAN ÖRGÜ BOTBugün sizler ile Çok Kısa Sürede Örülebilir Peluş süsü Haraşo Örneği ile Bayan Bot Ev Botu Yapılışı detaylarını paylaşacağım.2 Şekil de Çorap ya da Bot Patik gibi kullanılmakta.

İki Şiş ile 1 saat için de yapabilir Çorap ya da Bot Patik olarak kullanılan Modele sahip olabilirsiniz.

Kullanılan Malzemeler ve başlama aşaması. Nako Party Simli İpler-Videoda verilen ölçüler Kalın ip ile yapılıyor.37-38 numaralara göre.6 numara Şiş-Misinalı Şiş-makas-iğne iplik.

haraso-peluslu-kolay-cabuk-corap-bot
haraso-peluslu-kolay-cabuk-corap-bot

Bileğinden başlanan Patiğin İlk aşamada Düz şişe 40 tane ilmek atılır.İlk ilmeği boş alın 1 ters 1 dü örgü ile 2-3 sıra Lastik yapın.Diğer ipe geçin.

ÇOCUK VE BEBEKLERE İLMEK SAYILARI VE TARİFİ İLE BEBEK BOT TARİFİ

Eminin Bebek ve Çocuk Anneleri çocukları için de Kolay ve Güzel Bot ve Patik Modelleri isteyeceklerdir.O Halde bu Şişle yapılan İlmek Sayıları ile Bot Bebek Patik Modelinin yapılışına buradan bakmak isteyebilirsiniz.

peluslu-suslu-bot-corap-patik-2-sis
peluslu-suslu-bot-corap-patik-2-sis

Öreceğiniz Lastik Bilek bölümü olduğundan ne kadar uzun lastik yapmak istiyorsanız buna göre örün.Uzun bir çorap olacaksa ona göre örün.Bizim sunduğumuz model 8 sıra yapıldı.

mor-peluslu-corap-2-sis-bot-patik
mor-peluslu-corap-2-sis-bot-patik

Hazır satılan Peluş Taşlı Tokalı süsler ya da kendi istediğiniz süsler ile modeli tamamlayabilirsiniz.Bu Hazır Patik Süsleri Şapka,Çanta ve benzer örgüler de kullanılıyor.Tuhafiyeler de satılıyor.

1 Comment

  1. Geri bildirim: ÇUBUKLU HARAŞO BAYAN PATİK KOLAY ANLATIMI İLE | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir