kirpikli-elmas-orgu-modeli


KİRPİKLİ ELMAS ÖRGÜ MODELİ TARİFİ


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Yelek Örnekleri

Böyle iç açan dikkat çeken 2 Renkli Örgü modeli öner deseler.Onlara Kirpikli Elmaslar Örgü Modelinin videosunu izleyip Öğrenmelerini önerim.

Kim ne derse desin ben Bebek örgülerin tümüne ama en çok Bebek Kazak ve Süveterlerine yakıştırdım. Astarlı Şiş modelli Battaniye örmek zor gelmeyenler de Şiş ile Şirin Battaniyeler yapabilirsiniz.

kirpikli-elmas-orgu-motifi
kirpikli-elmas-orgu-motifi

Hatta videonun yorumlarında bir Hanım Bu modelden Saç bandı öreceğiniz yazmış. Erkek örgülerine pek gitmez ama Erkek Bebeklere Hırka,Bere ve Patikler yapılır.

Model Orta kalınlıklar da Örgü ipleri kullanırsanız o zaman örnek daha belirgin olabilir.Son olarak Az öne ve bir kaç saat önce yayına alınan Bulutlu Bebek Yeleği modelini Genç annelerin Bebekleri için paylaştık.

Kız Çocuklarını da soğuktan korumak için Tığla şöyle şirin Çiçekli Atkı modeli örmeyi düşünüyorsanız o zaman bu modeli görmeden çıkmayın.
Kirpikli Elmas Örgü Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir