Menü Kapat

KIRMIZI İLMEKLİ 2 RENKLİ ŞİŞ ÖRGÜ YAPIMI

Nazarca-kirmizi-ilmekli-2-renkli-sis-orgu-yapilisi


Kırmızı ilmekli 2 renkli örgü modelin Tüm bebek örgülerinde, battaniyelerin de, yeleklerinde, hırka modellerinde kullanabilir ve tarifini sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Hem kahverengi beyaz, hem kırmızı beyaz renk ile iki farklı şekilde yapılmış. Model her ikisinde de ayrı güzel görünüyor.

bebek-orgusu-kirmizi-ilmekli-desen-orgu-yapimi
bebek-orgusu-kirmizi-ilmekli-desen-orgu-yapimi

Anlatımlı modelde yarım numara daha büyük 3 numara örgü şişi kullanılırken, önceden yapılmış kırmızı modelde 2,5 numara örgü şişi ile model anlatımı yapılıyor.

Bugünün diğer bir örgü modeli de yine Nazarca örgü modellerinden Kolonlu kenarlı lastik örgü başlama tekniği tarifi de sitemizde yayınlandı.

Siyah-ilmekli-iki-renk-ornek
Siyah-ilmekli-iki-renk-ornek

Kırmızı ilmekli iki renk örgü modeli kalın iplerle bebek battaniyeleri yapılan, ufak bebek örgülerine, modellere de çok yakışan bir 2 Renkli örnek.

Robadan kurulan modellerde,etekten kurulan modellerde de kullanılan bir Şiş Örgü örneği.

BKırmızı ilmekli iki renk örgü modeli Bebek örgülerin de çok şık durabilecek, çok yakışacak oldukça şirin bir örgü modeli.

Nazarca-kirmizi-ilmekli-orgu-modeli
Nazarca-kirmizi-ilmekli-orgu-modeli

Bu şirin bebek örgü modeli 4 ilmek ve katlarından oluşmakta. Orta kalınlıkta bir bebe ipini 3,5 numara örgü şişi kullanılarak kırmızı renk ile başlamış.

Kırmızı ilmekli iki renk örgü modeli 5 diş Haroşa örgü lastik yapılıp üzerine 2 renkli Kırmızı ilmekli örgü modeli kurulmuş.

iki-renk-kirmizi-ilmekler-sis-orgusu
iki-renk-kirmizi-ilmekler-sis-orgusu

İki renkli bebek örgüleri, iki renkli bayan örgü modelleri, bebek patikleri, şapka modelleri, hırkalar, yelekler, süveterler her türlü örgü modeli ile yapabilirsiniz.

Kaynaklar:Yazı nazarca.com-Videolu anlatım Nazarca Örgü Modelleri Kanalına Aittir.

İki Renkli Kırmızı Beyaz İlmekli Model Yapımı

Başka Neler Var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir