Örgü Modelleri KENDİNE ÖZGÜ MODELİ İLE KADIN PATİK TIĞ ÖRGÜ

KENDİNE ÖZGÜ MODELİ İLE KADIN PATİK TIĞ ÖRGÜ

1008
kendine-ozgu-patik-modeli
kendine-ozgu-patik-modeli

Örgü Kendine Özgü Bayan Patik Modeli Özel Tasarım bir model.Tarifi ile beğenenlere sunulan Patik.En Güzel Patik Modelleri ve Patik Örnekleri için Örgü ve Tığ işi Patikler bu sitede.

Tasarımını İnstagram dan Emel Hobi evine ait olan Anlatımı da Emine hanım tarafından gösterilen Yeni Tığ işinden Patik Tasarımı 37-38 numara Ayak için.

37-38 numaralara 48 trabzana kadar artırılan Bu Model 4 trabzan ve katları ile yapılıyor. Patiği 38-39 arası ayak numaraları için 4 trabzan artırarak 52 tranzan olana kadar artırın.

patik-modelleri-en-guzel-patik-ornekleri
patik-modelleri-en-guzel-patik-ornekleri

Eğer 35-36 numara Yapmak istiyorsanız yine 4 trabzan azaltıp 44 trabzan olana kadar artırın.Her iki taraf içinde dikkat edin desenler denk düşsün.

ÖNÜNDEN DESENLİ ÖRGÜ YARIM ÇORAP PATİK AÇIKLAMALI

Önünden Desenli Örgü Yarım Çorap Patik Tarifi-Bakın bunu da yapabilirsiniz. Sayfam da Nazarca Patik Modelleri araması yaptığınız da ya da menüye Patikler yazan yere bakarsanız hepsini görebilirsiniz.

Anlayacağınız 4 trabzan ve katları olduğundan her ayak ölçüsünde 4 trabzanı baz almalısınız.Bu şekilde acemi olanlar da sayılara dikkat ederek düzgün Patik Modelleri yapabilirsiniz

yeni-patik-modelleri-ornekleri-2019
yeni-patik-modelleri-ornekleri-2019

Patik tam sıfırdan ucundan başlanarak gösteriliyor. Bazı ucundan başlaması gösterilmeyen Patikleri de bu model gibi yapılıyor.

patik-modelleri-cesitli-patik-ornekleri
patik-modelleri-cesitli-patik-ornekleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz