yan-orulen-kendinden-desenli-iple-bebek-yelek


KENDİNDEN DESENLİ YELPAZE MODELLİ VİDEOLU BEBEK YELEK TAM TARİFİ


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

Kendinden Desenli Yan Örülen Yelpaze Modelli Akıllı İple Bebek Yeleği 0-5 Ay arası Bebeklere göre.Modelin Büyük bebekler ve çocuklar için de ilmek sayıları var. Tam açıklamalı Akıllı İple Yaz Örgülü Çocuk Yeleği Şiş Modeli.

1 Yumak iple örülen Yeleği 1 günde çok rahat yapabilirsiniz. 1 Yumak Nako lüx minnoş Petito renk no: 81961 ve 3,5 numara Şiş kullanılmıştır.

Modeli yapacaklar için Yaşında olan bebekler gibi Yeni Doğan Bebek Yeleği için de verilen sayılar şu şekil de. “3 no şiş ile epey küçülür. Yada 24—8—8—4=44 ilmek aynı şiş 3.5 numara şiş ile yapın.”

patikli-yan-orgu-bebek-yelek-mavi
patikli-yan-orgu-bebek-yelek-mavi

1 Yaş için videoda verilen başlama sayısından 12 ilmek daha fazla başlayabilirsiniz.İlmek sayıları 36- 12-12-5 yaparak Yeleği örebilirsiniz.

PRENSESLERE YAKIŞIR KAHVE ÇEKİRDEKLİ ŞİRİN HIRKA YAPIMI

Prenseslere Bebek Hırka Tarifi için önerilen Hırkanın Tarifine de bakabilirsiniz.

0-5 Aylık bebeklere 55 ilmekle başlanıyor.Buna göre 1 Yaş Bebeklere de 12 ilmek daha katarak 67 ilmekle başlanabilir. Her yaş için 5 ilmek dahil edilmesi öneriliyor.

bebek-yelegine-yandan-baslanan-model
bebek-yelegine-yandan-baslanan-model

Renk olarak Erkek bebeklere yapılan Yeleği başka renkler ile Kız Bebeklere uyarlayabilirsiniz. Aradaki fark sadece ilik evlerinin Kızlara Sağ Erkeklere sol taraftan açılması.

ÖRGÜ BEBEK YELPAZE YELEK MODELİ YAPILIŞI

Yelpaze Bebek Yelek Modelinin Resimli anlatımını daha önce yayınlamıştım.Aynı Model Yeleğin Videolu Yelpaze Bebek Yeleğini Bugün öğreniyoruz.

akilli-iple-yelpaze-etekli-yan-orgu-yelek
akilli-iple-yelpaze-etekli-yan-orgu-yelek

Geri Dönüşlü Bebek Yeleği Yelpaze Modeli ile ilerliyor.Örneği anlatan Örgü Tasarı Örgü Modelleri kanalı ve Işıl hanıma çok Teşekkürler.


Patiğin Yapımı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KENDİNDEN DESENLİ YELPAZE MODELLİ VİDEOLU BEBEK YELEK TAM TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir