Menü Kapat

omur-torpusu-havlu-ucu-danteli

KENAR DANTEL ÖRNEĞİ SADE VE ŞIK ÖMÜR TÜKETEN MODELİÖmrümü Yediniz Havlu Kenarı Modeli olarak bilinen Pembe ve Beyaz Renk güzelliğin de Adım,adım Kenarlara Dantel Örneği Yapılışı. Her zincir ,her detay tek,tek anlatılıyor.

Evlilik çağına gelen Çeyiz tamamlamak için uğraşan Gençlere ve Annelerine önereceğim Sade ama göz alıcı bir sadelikte he de çok Detaylı Dantel Kenar Örneği.

Omrumu-yedin-kenar-danteli
Omrumu-yedin-kenar-danteli

22 no Dantel tığı ve Altınbaşak 40 no pembe- Beyaz Leylak markanın Beyaz Oya ipi. Motiflerin her birin de farklı renk uygulaması ile 2 Renkten Uç Danteline başlayacağız.

dantel-omur-yediren
dantel-omur-yediren

Standart Havlu kenarları genişliği 50 cm. Ancak 55 cm uzunlukta da yapabilirsiniz. Mutfak ya da El Havlusu Dantelleri değişebiliyor.

omur-tuketen-havlu-kenar-ornegi
omur-tuketen-havlu-kenar-ornegi

Bu örnekte ilk Motifler yapılıyor sonra Kenar yapılıyor ve motifler birleştiriliyor. İkinci renk Uç Şerit Dantelde de kullanılıyor

omur-yediren-havlu-modeli
omur-yediren-havlu-modeli

Ömrümü Yedin Kenar Danteli ancak aynı modelin isi farklı bir Çeyizlik Havlu Ucu Dantel Modeli için de kullanılmış.Arayanlar Oya ve Dantel Dünyası Dantelleri ya da Nazarca Danteller de bulabilirsiniz.

omrumu-yedin-havlu-kenari-modeli
omrumu-yedin-havlu-kenari-modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir