KEÇEDEN YAPILAN ARMAĞAN PAKETİ KUTUSU NASIL YAPILIR


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Keçe el işleri ile çalışmalar el işleri yapanlar için Keçeden yapılan Armağan Paketi Kutu Yapılışı. Keçe İngilizce Felt Box bir çok ıvır ,zıvır küçük incik boncuklarınızı koyabileceğiniz gibi Hediyeler için çok şık bir Ambalaj olur.

Armağan paketi nasıl yapılır? diye daha önce İnternet’te arama yaptığımızda birçok ambalajdan yapılan çalışmaları görüyorduk.

Fakat artık Hediye edeceğiniz Armağan kadar paketi de önem taşıyor. Özellikle bayanlar bu konularda çok detaycı olurlar. Biz hanımlar her şeyin en iyisi ,en güzeli olsun diye çaba gösteririz.

Annelerimize Anneler günü için alacağımız küçük ama manevi değeri büyük olan Armağanlarımızı böyle dekoratif ve Şık Keçe Armağan kutuların da verebiliriz.

Evde takılarımızı çekmecelerde saklamak istemiyorsak Yatak odamızda böyle şık Keçe saklama kaplarının içinde muhafaza edebiliriz.

Keçe ile yapılan Kumbaralar bir çok el işi çalışmaları gibi bu güzel Keçe kutuyu özellikle Keçe işlerine yeni başlayanlar için deneyim kazanmak adına çok iyi olur.

kece-hazir-kutu-ve-sablonu-nazarcacom

kece-hazir-kutu-ve-sablonu-nazarcacom

kece-hazir-kutu-ve-sablonu
Google Aramaları: BOWL BOX ,CRAFT ,EL YAPIMI, EL YAPIMI KUTU ,FELT BOWL, FELT BOX ,HANDCRAFT, HANDMADE ,HANDMADE BOX ,KASE, KEÇE, KEÇE KASE, KEÇE KUTU ,KUTU ORGANİZER

One thought on “KEÇEDEN YAPILAN ARMAĞAN PAKETİ KUTUSU NASIL YAPILIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir