KEÇE AĞAÇ MAKETLERİ


Dekorasyon, Hobi, Keçe Örnekleri

Keçe ile yapılan süs eşyaları,bugünde sizlere keçe kumaşı kullanılarak yapılan ağaç maketleri,ağaçları paylaşmak istiyorum.

O kadar güzel ağaçlar yapmışlar ki yapanların eline ve emeğine sağlık.Keçe ile yapılan içeriklerin devamını görmek isterseniz Burdan Buyrun

Keçe Ağaç Modellerinin maalesef resimli anlatımı yok onun için bu çalışma Keçe ve Maket işinde uzmanlaşmış Arkadaşlar için.

Fakat resimlerden anladığım kadarı ile sizlere yapım aşamaları hakkında düşüncelerimi yazmak istiyorum.

Öncelikle Keçe Ağaçların gövdeleri kesiliyor dikiliyor ve içlerine elyaf dolduruluyor. Ağaçların düzgün bir şekilde ayakta durabilmesi için bir iskelet sistemi oluşturulmuş olabilir.

Ya da Ağacın yaprakları Ağacın dengesini sağlayacak ve ayakta durmasını sağlayacak şekilde dikilmiş olabilir.

Bir olasılıkta Ağaç gövdesinin altına ağırlık koyarak ağacın ayakta durmasını sağlamak. Bunun için ağır bir Taş koyduktan sonra altını dikebilirsiniz.

kece-agaclar
kece-agaclar

Resimleri Büyük Olarak Görebilmek için Üzerlerine Tıklayınız

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

5 thoughts to “KEÇE AĞAÇ MAKETLERİ”

    1. Ayla hanımım Bu Ürün Satılık değil,sadece Satılık Ürünler bölümündekileri üyelerim satıyor. Diğer çalışmaları ben İnternetten derleyip topluyor resimlerine bakarak nasıl yapıldıklarını yazarak sizlere sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir