KAT KAT ÇİÇEKLİ İNCİLİ TIĞ OYASI YAPIMI

katli-cicekli-incili-tig-oyasi-havlu-modeli
katli-cicekli-incili-tig-oyasi-havlu-modeli

Kat,kat Fıstıklı İncili Çiçekli Aralarda yapraklı ve Tığ işi Dağ modelli Büyük Yazma Oyalarını Sevenlere asıl Havlu kenarı için Çeyizlik Çiçekli Oyalı Havlu Ucu Tarifi videolu açıklamalı.

Derya hanımın çok emek verdiği çok güzel Oyalarından bir tanesini daha paylaşmak istedim.Sağ olsun modelleri ta detaylı anlatıyor ve Tığ Oyaları arayan hanımlara her gün Yeni Oya Örnekleri ile yardımcı oluyor.

kat-kat-cicekli-incili-tig-oyasi
kat-kat-cicekli-incili-tig-oyasi

Mutfak havlusu Tığ Oyası Modeli isteyen hanımlara bu modeli önerim. Model için 3 renk leylak ip çiçekler için İnci Boncuklar ve 22 numara Tığ gerekiyor.

Günün diğer Oyası için Şiş Oyası Modeli olan Ebruli Görünümlü Oya modeli olan tek renkli ve minik Kum Boncuklu Oya Modeline buradan bakabilirsiniz.
Kat,kat çiçekli incili oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2 SIRALI PEMBE TIĞ OYASI YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*