KARTONDAN YELKENLİ YAPILIŞI

KARTONDAN-KORSAN-GEMİSİ

Kartondan küçük gemi yapılışı, yada kartondan gemimaketi diyeyim havamı basayım :) güzel yapmışlar ama. ben yapmadım yaptım desem yarın doğrucu oğlum çıkar buraya annem yapmadı yazar size madara olurum sonra :)

Kartondan Kayık,Yelkenli

Karton Kalıbların üstüne tıklayıp resmi büyütebilirsiniz.yazıcınızla çıktısını alabilir. benim gibi yazıcınız yoksa bir kopya kağıdı veya A4 kağıdını bilgisayarın ekranına yapıştırıp üzerinden kalemle çizerek çıkarabilirsiniz :) Demokraside çareler tükenmezmiş :)

Kalıbı kartona koyduk,şekli çizdik resimdeki gibi yapıştırdık :)

şahaserimize birde tepeden bakalım:)

buraya yelken takıcaz. yelken direği için kalem,pipet,şiz ızgara çubuğu, yada çocuğu bi koşu markete yollayıp pamuk şekeri aldırıp bi çırpıda yedirip onun çubuğunu kullanabiliriz. :)

çapasını yaptık yaptıkki rüzgardan kaçıp gitmesin:) bir çıbıkla kayığımıza yelken yaptık.birde ejderha kafası ve kuyruğu. birde dümen. dur bunları birde yakından göstereyim.

dümeni

 

İşte Bittii :) güzel olmuş ama demi? artık detayları siz kafanıza göre yaparsınız. :)

KARTONDAN-KORSAN-GEMİSİ
KARTONDAN-KORSAN-GEMİSİ
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

5 Comments on KARTONDAN YELKENLİ YAPILIŞI

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*