KARTONDAN ÖRDEK YAPILIŞI RESİMLİ AÇIKLAMASI

Plastik Ve Kağıt Tabaklardan Yapılan Okul Öncesi Ve İlköğretim Öğrencileri İçin Faydalı OLabilecek Bir Çok Etkinlik Paylaştım,Onlara Burdan Ulaşabilirsiniz.Şimdi İse Sizlerle Plastik Ve Kartondan Yapılan Sevimli Bir Ördek Sunucam.Resimli Ve Detaylı Anlatım.Buyrun.

Kartondan Ördek Yapımı

Resimdeki Örekte Plastik Tabak Yerine Karton Kullanılmış

Ördeğimizi Kafasını,Ayaklarını Ve Gagasını Resimdeki Gibi İstediğimiz Renk Kardona Çizip Kesiyoruz.

Ördeğimizin Başını Resimdeki Gibi Yapıştırıp Yalancı Oyuncak Gözü Yapıştırıyoruz, Kartondan Yada Düğmedende Yapabilirsiniz.Büyük Bir Kartondan Büyük Bir Kartondan Yuvarlak Bir Daire Kesip İstediğimiz Gibi Boyuyoruz. Bu Daireyi İkiye Katlayıp.Ördeğin Başını Sokabileceğimiz Az Bir Yarık Kesiyoruz.

Plastik Tabak Ve Kartondan Ördek Yapımı

Ördeğimizin Başını Ve Ayaklarını Yapıştırıyoruz. Bir Karton Kutunun ÜstüneYapıştırıyoruz. Bu Karton Kutunun Üstüne KüçükBir Plastik Tabakta Yem Vs Yapıp,Çevresine Yeşil Kartondan Çimler,Renkli Kartondan Çiçekler Vs Yapabiliriz. Artık Siz Yaratıcılığınızı Kullanıp İstediğiniz Gibi Güzel Bir Ördek Yapabilirsiniz.Ördeğimiz Hazır.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir