KARTONDAN KOLAY PANDA YAPILIŞI
kartondan-panda-yapilisi

KARTONDAN KOLAY PANDA YAPILIŞI


Kartondan yada herhangi bir şekilde panda yapılışını arıyorsanız burdaki panda nasıl yapılır fikirlerine göz atmalısınız. Sevgili ziyaretçilerimden Elvan hanım çocuğunun performans ödevi kartondan panda yapmakmış bende hem onlara hemde sizlere fikirler sunabilmek için pandayla ilgili etkinlikler paylaşmak istedim. Şimdi bakalım aynı ödevi diğer çocuklar ve onlara fikir sunan büyükler nasıl ve hangi malzemelerle yapmışlar.

kartondan-panda-yapilisi

Karton bir kutuyu sanki dosyalık gibi olan bir kutuya ped ,kağıt tabaktan pandanın başını yapmışlar.Pandanın gözlerini,burnunu,ağzını vekulaklarını siyah kartondan kestikleri şekiller  ile yapmışlar. Kartonu gerekirse siz akrilik veya guaj boya ile yapabilirsiniz.Pandanın ön ve arka ayakları için kutunuz siyahsa beyaz karton yapıştırın veya oraları bu resme bakarak boyayabilirsiniz.

pandayi-kartona-cizme

Eğer pandayı mukavva kartonun üzerine çizdikten sonra kesip boyamayı düşünüyorsanız en kolay panda nasıl çizilir güzel bir örnek. Akrilik yada guaj boyayı biraz su ile sıvılaştırınızki boyada pürüzler olmasın.

kolay-panda-nasil-cizilir
kolay-panda-nasil-cizilir

Burdada aynı şekilde karton veya kağıdın üzerine basit panda çizilişi göstermişler.
kitaplik-panda

 

Burda kitaplık olarak kullanılan bir panda mobilya var.Fonksiyonlu bir panda yapmak için fikir sunabilir
karton-origami-panda

Origami şeklinde kağıt katlayarak yapılan panda. Videosunu eklemeye kapattıkları için burdan videosunu izliyebilirsiniz.

Bir cevap yazın