Menü Kapat

bebeklere-kardanadam-corap-patik-tarifi

KARDAN ADAMLI BEBEK PATİK ŞİŞ ÖRGÜ YAPIMIKardan Adam Bebek Çorap Patik Tarifi-3 numara Şiş-Tığ-5 tane İnci Düğmeler-2 siyah boncuk-3 renk – 42 ilmekle Beyaz iple başlanıyor. İlmekler 1 sıra hiç bir işlem yapılmadan haraşo yapılır. Patik yapımı Tabandan başlanmış oluyor.

2. sırada ilk ilmeği örmeden alın 2. ilmeği haraşo yaptıktan sonra 1 artırma 18 ilmek haraşo 1 artırma 2 düz 1 artırma kalan 18 ilmek 18 haraşo 1 artırma kalan 2 ilmek örülür.

Patik 6 aylıktan 15 aylık bebeklere kadar olacaktır.4 numara şiş ile aynı sayılarda ördüğünüz de 2-2,5 yaşlara kadar yapabilirsiniz.

kardanadamli-bebek-patik
kardanadamli-bebek-patik

Artırmalar ve taban bittiğinde 18 sıra düz yapıldıktan sonra Kırmızı iple Kardan adam beresinin yapılışına geçiliyor.

Şapkası için 6 diş pirinç modeli yapılıyor.Örme işi Kardan adam şapkası ile sona erdikten sonra Üstünü katlayıp 1 sıra tığla geçilecek.

1-3 YAŞA KADAR KARDAN ADAMLI BERE ATKI TARİFİ

Kardan adamlı Atkı Bere Modelleri ile Takım yapabilirsiniz.

Şapka katladığı zaman ortasına bir sıra zincir geçişi ile belirginleştiriliyor. Patik dikişi yapılıyor Kardan adam için Gözlere siyah Boncuklar ve yüz ifadeleri ile sona eriyor.

kardanadam-cocuk-patik
kardanadam-cocuk-patik

Trabzanlar ile ince uzun Ata yapıp bağladıktan sonra kenarlardan dikin sağlam olsun.Modelin Tarifi Efsane Örgücüye Aittir.Kendinin eline emeğine sağlık,Teşekkürler.

Şişle Kardan adamlı Çorap Patik Bebe Örgü Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir