El İşleri KAR TANESİ ALTIGEN BANYO LİFİ MUTFAK EL BEZİ DE OLUR

KAR TANESİ ALTIGEN BANYO LİFİ MUTFAK EL BEZİ DE OLUR

9991
altigen-kartanesi-lif-modeli-yapilisi
altigen-kartanesi-lif-modeli-yapilisi

Mavinin 4 Tonu ve Beyaz Renk ile yapılan Köşeli Altıgen Kar Tanesi Lif Modeli Tarifi-Ortadan Beyaz ile başladıktan sonra En açık Mavi ile ve renk geçişleri ile ilerliyor.

Suzan Hanımın kendine Ait 2019 Lif Örneği ile yaptığı modeli Suzan Hobi kanalından alarak sizler için sayam da yayınladım.Ben yapmadım.

Kar Tanesi deseni yapılan Altıgen Motifin ortasına Yıldız şeklinde desen yapıldıktan sonra Lacivert be Beyaz ile devam ediliyor.

Ortadaki Yıldızın sıralarını artırabilir istediğiniz boya gelinceye kadar modeli uygulayıp Çaydanlıklara Örgü Örtü,Banyo ve Kapı önü Paspası,Koltuklara Altıgen Kırlent Yastık gibi şeyler de yapabilirsiniz.

lif-modeli-kar-tanesi-deseni
lif-modeli-kar-tanesi-deseni

Bonbon Kristal Lif ipleri 4 tane birbirine yakın renkler de bir de Beyaz renk ve 7 numara Tığla yapmış Suzan Hanım .

Model başından sonuna kadar hep Fıstık yapılıyor.30 sıra boyunca yapıldıktan sonra bitiyor.Genişlik olarak ta 30 cm genişliği ile Hamam bezi Lifi olarak büyüklüğü gayet iyi.

KARPUZ ŞEKLİNDE EL BEZİ YA DA LİF MODELİ İSTEYENLERE

Karpuz Lif Modeli Meyve desenli Örgü Modelleri ve El Bezleri için Mutfakta ve Banyoda kullanabileceğiniz Tarifi ile sizleri zorlamayacak başka bir modelimiz de bu.

kartanesi-sabun-lifi
kartanesi-sabun-lifi

Gördüğünüz gibi Bu renkler ile de çok güzel.Tüm Model Fıstıkla yapıldığı için Banyoda güzel köpürür ve yumuşacık Bebek Lifi için de çok iyi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz