Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KAPÜŞON DAN BAŞLANAN BEBEK HIRKANIN TAM TARİFİ

KAPÜŞON DAN BAŞLANAN BEBEK HIRKANIN TAM TARİFİ

8006
kapusondan-baslamali-18-aylik-sis-orgu-hirka
kapusondan-baslamali-18-aylik-sis-orgu-hirka

Kapüşonlu Tam Açıklamalı 1,5 Yaş 18 Aylık Bebek Hırkası Tam Anlatımlı Tarifi-Kapüşon dan başlanıyor Roba ile devam ediyor.Yapılışı tam olarak açıklamalı.

Tığ örgü modeli ile de 1 Yaş Yelek Yapımını görebilirsiniz.Anlatımlı Örgüler ve devamı sayfamız da bulunuyor.

Hırka 2 parça halinde öğretiliyor.İlk Videosun da Kapüşon için 120 ilmek ile başlanıyor.Bunun için 3,5 numara Misinalı Şiş kullanılıyor.

kapusondan-baslamali-robali-18-aylik-hirka
kapusondan-baslamali-robali-18-aylik-hirka

Daha Büyük Bebeklere ya da Çocuklara yapacaksanız 3 yaşa kadar 120 ilmek ile Kapüşon dan başlayın.Aksi halde Kapüşon çok büyük olur.

Robayı yaparken örnek sırasını 2-3 sıra artırarak bedeni daha uzun örebilirsiniz. 18 Aylık Bebek Hırkası için 2,5 yumak ip kullanılmış.

İlk olarak Kapüşon ve Roba çalışması yapılıyor.Devamı da Beden yapımı diğer videoda gösteriliyor. Örgü Motifi için diğer örneklere de bakınız.

Devamı

4 YORUMLAR

  1. Bu hırka bana ait ve siz sitenizin adını üzerine yazarak heryerde yayınlıyorsunuz, Lütfen üzerindeki nazaca.com u kaldırarak orjinal üreten adını yazar mısınız. Sarayliss Handmade

    • Maalesef resim indexlenmiş kaldırsam da googlede bulunuyor. Ama kanalınıza abone olmaktan çıkacağım ve bir daha hiç bir videonuzu hiç bir sitem de paylaşmayavcağım. Böylece bu konudaki rahatsızlığınızı gören ve benim gibi resimler üzerine site adlarını yazan Site sahibi arkadaşlar da kanalınızdan bir daha model paylaşmayacaklar. Bu durum tekrarlanayacak ancak bu şekilde yaparak kanalınızın da büyümesine,reklemlarınızın ve videolarınızın izlenme sürelerine sekte vuruş oluyorsunuz. Neyse emeğinize saygı duyuyor ve aboneniz olmaktan çıkacağımı bilmenizi isterim.Kolay gelsin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz