KAĞIT KUŞ İLE MOBİL VE DEKORATİF DUVAR SÜSÜ


Dekorasyon, Hobi

Kağıt Kuşlarla Miniklerin Odalarına Şık Dekoratif Kağıt Kuş Süsler

Bebek ve Çocuk odalarının dekorasyonların da çok yakışacağını düşündüğüm Desenli kağıtlardan ,renkli şirin düğmelerden fiyonkla dahada şirin görünen Kağıttan Kuş pek güzel olur doğrusu.

Tabi Kuş kalıbını kullanarak aynı çalışmayı Eva Kağıdı,keçe ya da farklı  kumaşlarla da yapabilirsiniz.   Bu aylarda hamileliğinin en rahat dönemini geçiren anne adayları maalesef yaz aylarındaki sıcaklardan çok etkileniyorlar.

Fakat yinede aileye yeni katılacak minik aile bireyleri için her şeyin kusursuz ve en iyisi olabilmesi için her Anne ve Baba bütçelerine göre yavruları için en iyisini hazırlayabilme çabasındalar.

Anne adayları özellikle yakında kavuşacakları evlatları için kendi elleriyle bir şeyler yapmayı çok severler. Bu şekilde hem zamanlarını geçirirlerken hem kendilerini yavrularına çok daha yakın hissederler.

Kağıt kuşlardan duvara Dekoratif duvar süsü yapabileceğiniz gibi tel askıyı yuvarlak hale getirin daha sonra bu tel askının tüm çevresini renkli kurdeleler ile sarınız.

Şirin kağıt kuşlarımızı iplerin ucuna bağlayarak çeşitli boy ve renklerde bu askıya bağlayarak beşiğin üzerine Mobil olarak asabilirsiniz. İsterseniz renkli düğmeleri aralarına serpiştirirsiniz.

Tabi bebekler büyüdükçe bu tip süsleri çok daha yukarılarda bebeklerin ulaşamayacakları alanlarda kullanmayı unutmuyoruz.

bebek-odasi-duvarina-dekorasyon-kagit-kus
bebek-odasi-duvarina-dekorasyon-kagit-kus

bebek-odasi-duvarina-dekorasyon-kagit-kus-1
bebek-odasi-duvarina-dekorasyon-kagit-kus-2

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir