tig-isi-yilbasi-beresi-kese-lifi


İSTER YILBAŞI ÖRGÜ ŞAPKA İSTER KESE LİF YAPIN

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Örgü Yılbaşı Şapkası Kese Lif Modeli olarak Tasarlanmış.Burada İsteyen Yeni Yıl Noel Şapkası yapın isteyen Kese Sabun Lifi Noel Beresi Tarifi.

Ancak Çok Rica ediyorum Kimse kalkıpta Biz Hıristiyan mıyız? muhabbeti yapmasın Zira bu Sitenin bir çok Yabancı Takipçileri de var.Onlar için de Özel Paylaşımlar yapıyorum.

Yeni Yıl Örgü Bere Tasarımı İki Amaçlı olarak yapılıyor.Bere veya Lif Modeli olarak.Kenar Beyaz Lastikten başlanıp 2 sıra Beyaz yapılıp Kırmızı yere geçiliyor.

orgu-ozel-yilbasi-kukuletali-bere
orgu-ozel-yilbasi-kukuletali-bere

Kırmızı ile 4 Sıra daha Yıldız tekniği yapıldıktan sonra Eksiltmeler ile Kukuletasına başlanıyor. Kuruk kısmı yapılıp birleştiriliyor ve biraz daha ördükten sonra kapatılıyor.

İki ayrı Parça kenarları Yaldızlı simli iple birleştirme yapılır Ponpon takılır.12 Fıstık Zinciri yapılır 13 fıstık üst sıraya geçmekte kullanılır. Modelin Yapımı ve Anlatımı Pembeli Örgüler Kanalına Aittir.Teşekkür ederiz

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir