Örgü Modelleri İSTER MARKETE ÇARŞIYA GİDERKEN İSTER PLAJ ÇANTASI YAPIN

İSTER MARKETE ÇARŞIYA GİDERKEN İSTER PLAJ ÇANTASI YAPIN

1591
hazir-puskullu-file-tig-cantalar
hazir-puskullu-file-tig-cantalar

Örgü ile Çantayı Pazara giderken Pazar Filesi,Çarşıya giderken Alışverişte ya da Sahile Plaja giderken Plaj malzemelerini içine koyacağınız Rengarenk hazır püsküller kullanılan Çanta Yapılışını öğrenin.

Ben uğraşamam diyenler de marketler de Hazır 2-3 liraya Bez Çantalar satılıyor onlardan da alabilirsiniz.Ama İnsanın kendi emek vererek yaptığı hiç bir şeyin kıymeti hazır alınan gibi olmuyor elbette.

Bu arada Hazır Şerit Püskülleri görünce çok şaşırdım.Böyle renkli hazır Püsküllerin satıldığını hiç bilmiyordum.

minik-renkli-puskullu-ev-cantalari
minik-renkli-puskullu-ev-cantalari

Makrome pamuklu ipler 2 yumak- Metre ile satılan Hazır Püsküller ya da siz yapabilirsiniz-2,5 mm Tığ- İp olarak sağlam olan her ipi seçebilirsiniz.Ancak çok esneyen örgü ipi tercih etmeyin.

ÖRGÜ BEBEKLER MAGNET ANAHTARLIK YA DA SADECE OYUNCAK

Abonesi olduğum kanaldan yayınladığım File Çanta yapılışını da bizlere gösteren Sibel hanımın yaptığı ve yapılışını öğrettiği bu Örgü Bebeklerin Tarifine baktınız mı? Sibel hanımın ellerine sağlık çok şirin ve Kolaylar.

filesi-renkli-kolay-file-canta
filesi-renkli-kolay-file-canta

Hanımlar genelde File Çanta gördüklerinde akıllarına Pazarlık Filesi olarak geliyor. Yukarıda da yazdığım gibi eğer File çantanın deliklerini çok büyük yapmazsanız Plaja,Pikniğe giderken de kullanabilirsiniz. Patates ve Soğan gibi sebzeleri Balkonda bu çantaların için de muhafaza edebilirsiniz.Delikli olması gıdaların ömrünü uzatır.

orgu-meyve-sebze-cantalari
orgu-meyve-sebze-cantalari

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz