İNCİLİ KOLAY MAVİ TIĞ OYASI TARİFİ

incili-mavi-tig-isi-oya-yapimi
incili-mavi-tig-isi-oya-yapimi

Mavi renkli Kolay İncili Tığ Oyası Örneği Tek sıralı Oya Modeli Yeni Oya öğrenen ve çok kolay Güzel Oyalar arayanlar için Videolu Türkçe tarifi ile.

İncili Mavi Tığ Oyası için istediğiniz renk Oya ipi İri İnci Boncuklar ve 22 Numara Tığ ile Modele başlarken 5 zincir çekin bu kutu atlayın diğer kutuya batın 3 lü trabzan yapın 4 zincir çekin 1 İnci alın boncuğu kapatın.

incili-mavi-kolay-tig-isi-oya
incili-mavi-kolay-tig-isi-oya

1 zincir alttaki kutuya batıp içine 5 tane 3 lü trabzan yapın yine 4 zincir çekerek üstteki başlama tekrarlarını yaparak sırayı tamamlayın.1 Sıralı Oya Modeli İncileri ile tek sırada tamamlanıyor.

Son yazımda yayınladığım İncili Pembe Oya Modeli için buradan ulaşabilir sitede bulunan Basit anlatımlı Oyalar kadar Ustaların yaptığı Zahmetli ama tam Çeyizlik Tığ işi Oyalara bakabilirsiniz.
Beyaz İncili Mavi Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇEYİZLİK 2 RENKLİ İPLİK OYASI TIĞ İŞİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*