İNCİLİ HALKALI ÇEYİZLİK HAVLU MODELİ TARİFİ

incili-halkali-ceyizlik-3-renk-havlu
incili-halkali-ceyizlik-3-renk-havlu

Etrafı sık iğne ile doldurulan Halkalı Motifli 3 Renkli Havlu Danteli aynı halkaya 2 ayrı renk ve İncili Örgü Havlu Çiçekleri ile Videolu açıklamalı.

Halkalar 1 cm genişliğinde ve oldukça fazla kullanılan Halka ve İncileri 2 renk ip ve 21-22 ml Mil ile örneğe başlayabilirsiniz.

Beyaz iple Plastik Oya Halkaların çevresine sık iğne ile 48 tane dolgu yapılacak.Kenarlarda kalan halkalara Beyaz iple 12 dolgu ortada kalanlara 48 sık iğne ile dolgu yapılacak.

Yarım Dolgulu olanlar Kırmızı ip ile tamamlanacak.İlk olarak halkalar yapılır,kenarlar ve Motifler ile model tamamlanır.

Havlu ucu ve kenarına dikilen modeli iğne ile Havluya dikebilir Renkleri kendi modelinize uygun olacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Daha küçük halkalar ile yapacak olanlar daha az sık iğne dolgu ile yapabilirler. İncili Havlular için Kirazlı Modeli geçen hafta istek üzerine yayınlamıştık.
1. Halkalı Havlu Videosu

2. Devam Videosu

3. Bitiş videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*