Öğrencilere İLKOKUL ALADDİN RESİMLERİ BOYAMA SAYFALARI

İLKOKUL ALADDİN RESİMLERİ BOYAMA SAYFALARI

452

Aladdinin Sihirli Lambası Boyama Sayfaları,Okul Öncesi Boyama Resimleri, Aladdin Çizgi Film Karakterleri Boyama Çalışmaları

Artık bu son hafta bu Pazartesi okullar açılıyor. Tabi bu duruma günde toplamda 6 defa gidip gelen benim kadar çok üzülenleriniz mevcuttur. Malum çocuklarım ufak olduğu için ve sabah çı ve öğlenci oldukları için okula götür dön eve ötekini götür dön git vs bu şekilde sabahtan akşama kadar sürekli bize 1,5 Km uzaklıkta olan okula gidip gelmek heleki hergün sabah 6 da kalkmak ölüm geliyor insana.

Sabaha karşı saat 3 lere kadar çalışan ben (çalışan derken sitelerimde) sabah 3 saatlik uyku ile kalkıyor gün içinde 2 saat daha kestiriyor ve bütün haftamı hafta sonunun gelmesi için sabırsızlıkla bekleyerek geçiriyorum. Malum gündüzleri okul,ev,çocuklar eş vs derken sitelerimle yeterince ilgilenemediğim için gece sakin oluyor ve rahat çalışıyorum. Bende ne zamandır siteme ufaklıklar için boyama resimleri koymuyordum Anaokulu,1. sınıf ve Okul Öncesi için güzel Aladdinin sihirli lambası çizgi film karakterinin boyama sayfalarını eklemek istedim. Öğretmenlerimiz öğrencilerine hem kız hem erkek öğrencilerin boyamayı sevecekleri resimleri burdan her zamanki gibi alabilsinler diye.

Sadık ziyaretçilerim bilirler sitemde özellikle Öğrenciler için ayrı bir menüm var. Bu menümde hem öğretmenlere hem öğrencilere hem çocuk gelişiminde okuyan öğrencilerin çok işlerine yarayacak bir çok ders ,etkinlikler,faliyetler, Performans ve Proje ödevlerini nasıl yapacaklarına dair resimli anlatımlar ve sunumlar mevcut. Bilmeyenler için siz aramayın diye linki burdanda vereyim. Buyrun burdan Öğrenciler İçin bakabilirsiniz. Umarım sizinde işiniz görülür sitemden memnun kalırsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz