Menü Kapat

İLKÖĞRETİM ÇİZ BOYA RESİMLERİÖğrencilerin en sevdiği resim dersi için küçük öğrencilere aynısını çiz boya resimleri.Özellikle küçük öğrenciler bu kolay resim çizme tekniklerini sevecektir diye umuyorum.

Sevimli hayvanların nasıl çizildiğini detaylarıyla gösteren görselleri okulda yada ev ödevi için eğlenerek keyifle boyayabilirler.

Resim yapma becerisini artırmak ve el yatkınlığı için kendi yaratıcılıklarını da katarak resimler üzerinde farklı güzel şeyler çizebilirler.

Okula yeni müfredata göre daha erken başlayan çocuklar şimdiki eğitimde eğlenerek öğrendikleri için bu tarz çizimlerin el eklemlerini de geliştireceğini düşünüyorum.

Eğer bu tarz resim çizme teknikleri hoşunuza gidiyorsa daha fazlasını menüde bulunan kolay resim çizme adlı kategoride bulabilirsiniz.

Resimlerde gördüğünüz gibi bir çok hayvanların nasıl kolayca çizileceğini göstermişler. İlk olarak şirin penguen resmi çizerek başlayabilirsiniz.

Komik bir kedi resmi nasıl çizilir sorusuna denk gelmiş olan kedimiz pek sevimli.Mavi tombul bir kuş ile çalışkan uçan arı resmide ilginizi çekebilir.

Yaramaz maymunun resmini çizerken belki biraz zorlanabilirsiniz,Papağan resmi nasıl çizilir diyenler içinde güzel bir resim.

Kuzu resmi çizmek isteyenler kesinlikle bu güzel küçük kuzuya bayılacaklar. Resimde gördüğünüz gibi basit çizim teknikleri ile güzel hayvan resmi çizmek hiçte değil.Kurbağa nasıl çizilir bakmaya dahi çekinen ben kurbağalardan olan korkumu bu şirin kurbağa ile belki yenebilirim :).

Yandan köpek resmi çizme nasıl olur detaylı gösterilmiş.Fil ve yarasa tabi ki Aslan nasıl çizilir onuda unutmuyoruz.En alta minik çocukların çizdiği hayvan resimleri yüzümüze kocaman bir tebessümü yerleştirdi bile.Kolay gelsin iyi çizimler.

İLKOKUL-CİZ-BOYA-RESİMLERİ
İLKOKUL-CİZ-BOYA-RESİMLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir