Örgü Modelleri İĞNE OYASI MOTİFLERİ MODELLERİ

İĞNE OYASI MOTİFLERİ MODELLERİ

568
iğne-oyası-yemeni-kenarları-modeli

İğne oyası motif ve çiçek modelleri,çeyiz işlemeleri için kullanabileceğiniz bir çok çeşit iğne oyası yapılışı.Bir Çok elişi türünü bilirim fakat iğne oyası yapmayı hiç denemedim. Fakat iğne oyası ile yapılan el işlerinide çeyize ve bayanlara çok yakıştırıyorum. Çok Zarif bir elişi.

iğne-oyası-yemeni-kenarları-modeli

4 YORUMLAR

  1. Aynen Esengül hanım. İnsan oğlu yapmak istediği her şeyi biraz emek,azim ve çaba ile yapabilir. Yeter ki İnsanlar buna inanarak yola çıksınlar aşamayacakları hiç bir engel yoktur. Azminizden dolayı sizi tebrik ederim.

  2. Slm benim adım esengül Ben küçükken dediysem 15ozamanlarda iğne oyaları çokdeğerliydi birine yap dediğimizde karşılığında iki yazma isterlerdi onlarda Yazma işlemesini bilmezlerdi annem hiç işlemesini bilmezdi benim zoruma giderdi evlendim ilk kızımda 19yaşındaydım birgünkomşumun yaptığını gördüm bana öğretirmisin dedim öğretti ve yukarda bitane öğretmen öğrendiğimi gördü senyapamazsın dedi bendedi öğrenmeye çalıştım yapa madım senmi yapacan şükür öğrendim anneme işledim büssürü kardeşim çeyizinede yaptım 23şuan yaşım hala yaparım dışarıya yaparım insanın içinde geldimi zorlukları aşmaya çalışır

  3. Sevgili Emine site sahibi olarak bu emek verilen video benim değil videodaki hanımdan Allah razı olsun

  4. merhaba herşey çok güzel,bende 49 yaşında ilkokul mezunu ve ev hanımıyım hiç iğne oyası kursuna gitmedim çünkü benim engelli bir kızım var, ve ben sizin gibi iğne oyası yapan vidosunu da siteye koyan siz değerli hocalarımın sayesinde kursa gitmeden iğne oyası yapmayı öğrendim ,yemeni oyaları vede havlu kenerları yaptım çokta beğenildi <3 teşekkür ediyorum sizlere ALLAH razı olsun <3 :)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz