Örgü Modelleri HER YERDE KULLANIMA UYGUN ÇARŞI VE PLAJ ÇANTASI

HER YERDE KULLANIMA UYGUN ÇARŞI VE PLAJ ÇANTASI

4859
Yuvarlak-taban-carsi-plaj-cantasi
Yuvarlak-taban-carsi-plaj-cantasi

Tığ örgüsü ile yapılan çok amaçlı Çarşıda, gezmekte, plajda, sahilde kullanılabilir. Daha yumuşak Çanta istiyorsanız Makrome ipler ölebilirsiniz

Kağıt ipten çok tarz günlük çanta yapımı yuvarlak tabanlı çanta yapımında kahverengi deri Hem el kulpu hem de omuz kulpu kullanılmış. Her iki şekilde de omuzunuza da atabilirsiniz, elinizde de taşıyabilirsiniz.

tigla-deniz-cantasi-carsi-cantalari
tigla-deniz-cantasi-carsi-cantalari

Yumurta Çanta modeli de denilen bu çanta yuvarlak taban üzerine başlayıp derim bir çanta olarak örülüyor. Sadece sık iğne tekniği kullanılarak modelsiz, örneksiz çok kolay bir şekilde hazırlanmış bir model.

kagit-ip-canta-modelleri-5
kagit-ip-canta-modelleri-5

Aynı zamanda omuza asılan saplar yine Kağıt ip ile dikilerek çok güzel bir görünüş sağlanmış.

Onun yerine örgü ile yapabilirsiniz. Yada elinizdeki eski çanta saplarını , kullanmadığınız çanta saplarından değerlendirebilirsiniz.

moir-deri-kulplu-orme-plaj-cantasi
moir-deri-kulplu-orme-plaj-cantasi

İç derinliği, genişliği oldukça iyi. Çantanın tabanından çapı 23 santim, derinliği ise 28 santim. Ama siz isterseniz alt tabanı da küçük bir çanta yapabilirsiniz derinliği de yine size kalmış.

denizde-plajda-carsida-kolay-canta
denizde-plajda-carsida-kolay-canta

Kız çocukları ve genç kızlar eğer bu çantadan isterse bunun biraz daha küçük versiyonunu yapabilirsiniz. Bunun için sadece tabandaki yuvarlak motifi daha küçük yapıp derinliğini de ona göre ayarlayabilirsiniz.

yuvarlak-taban-kagit-iple-cantalar
yuvarlak-taban-kagit-iple-cantalar

Kağıt ipten plaj çantaları çok kullanışlı oluyoruz ve su emmediği için rahatlıkla Örgü plaj çantası olarak da kullanabilirsiniz.

Genişlikte, derinlikte, büyüklükte ilmek sayıları ile tamamen aynısını yapacaksanız yaklaşık 500 gramı kadar hala hazırlayıp bulundurmanız gerekiyor.

Video: Gülcan Volkan Duran

Çok Tarz Günlük Kağıt İpten Çanta Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz