HARİKA EV MİMARİSİ
harika-ev-mimarisi

HARİKA EV MİMARİSİ


Bu ev için ne diyeyim Her şey ortada Süper bir Ev,süper bir manzara. Ama denizin yok Okyonusun karşı kıyısında bir şehir olsa onun ışıkları denize vurur harika bir yakamoz olurdu.Şöyle şu evi olduğu gibi Alıp canım Memleketim İzmirimin Karşıyakasına Koysam içindede Eşim ve çocuklarımla ben yaşasam ne güzel olurdu :). Benim anlamadığım madem Evin Güzel Fotoğraflarını paylaştınız, birde bu harika evin İçinin Tasarımını,Mobilyalarını,Dekorunuda Paylaşsaydınız Olmazmydı? Bu rengi Seviyordum şimdi Daha çok seviyorum :) Bu Evin Mütahitini Ve Mimarını Tebrik Ediyor Evin Sahibinede Hasetimden Gıcık Oluyorum :) Paranın gözü kör olsun Yolunu şaşırıp sizlere ve bana düşsün yolu Arkadaşlar:) AMİİİN :)

harika-ev-mimarisi

This Post Has 4 Comments

 1. İsmail UĞURLU

  Sitenizi yaklaşık 1 hafta önce sörf yaparken buldum, kardeşimle yapmadığım etkinlik kalmadı. :) sitenin hakkını fazlasıyla veriyorsunuz. Başarılarımızın devamını diliyorum.

  Kolay gelsin. :)

  1. admin

   Sevgili İsmail sitemi beğendiğine ve faydalandığına çok sevindim.Sitemden beğendiklerini facende paylaşır ve sitemi dostlarınada tavsiye edersen çok memnun olurum.Çok teşekkürler

   1. İsmail UĞURLU

    Gerekli kişilere ulaştırdım siteyi. :) mail adresinizi alabilir miyim? Bir kaç sormam gereken şey var.

Bir cevap yazın