HANIMELİ TIĞ İŞİ YAZMA OYASI VİDEOLU YAPIMI

tig-oyasi-hanimeli-oya-modeli
tig-oyasi-hanimeli-oya-modeli

Hanımeli Çiçeği Oya Modeli yapımı Türkçe videolu Yapım aşamalı-Çiçek Oyaları Havlu Kenarı,Yemeni ve Tülbentlere Fular ve Baş örtüsü,Namazlıklar için yakışan bir Çiçekli Tığ Modeli.

hanimeli-tıg-modeli
hanimeli-tıg-modeli

Yeşil ve sarı tonlarında yapılan Hanım Eli Çiçeği farklı renkler ile de çok yakışır. Ancak Çiçeği için aynı renk tonlarını açık ve koyu renkle yapabilir Ören hanım gibi aynı renkleri de tercih edebilirsiniz.

Hanimeli-cicekli-ceyizlik-tig-oyasi
Hanimeli-cicekli-ceyizlik-tig-oyasi

Anlatımlı Tığ Oyası için sayfa altında diğer modellere de bakabilir ve İğne,Mekik Oyaları için Yazmalar bölümünde Tığ Havlu Oyası için Havle Kenarları yazan bölümde hepsini görebilirsiniz.

tig-oyasi-hanimeli-ornegi
tig-oyasi-hanimeli-ornegi

Bugün Tığ Tekniği Tunus İşi Örgü Misafir Terliği yapılışını sizler için sitem de paylaştım.Çeyizlik Örgü Ev Terliği nasıl örülür? merak edenler buradan bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares