Benim Kalemimden GÖZÜME TAKILAN TRAMBOLİN EGSERSİZİ VİDEOSU

GÖZÜME TAKILAN TRAMBOLİN EGSERSİZİ VİDEOSU

126
trambolin-egsersizi-video-izle-zayiflatan-spor

Gözüme Takılan Trambolin Egsersizi Videosu, Günün En Çok İzlenen Videosu,  En Çok Zayıflatan Dans Egsersizi Videosunu İzle

Bu akşamlık bu kadar yeter artık siteye bir şeyler eklemeyeyim nette biraz sörf yapayım dedim , dayanamadım gelip sizede göstereyim diye bu sayfayı hazırlıyorum:) Gördüğünüz gibi güzel olan şeyleri sizlerede göstermekten bende bıraktığı hoşnutluğu sizlerde de bıraksın istiyorum. Nette dolanıyorum videolara ne ilginç gelirse tıklıyorum izliyorum. Arada eşimle beraber dinlemek için Lazca şarkılar açıp dinliyorum derken bir yazı ilişti gözüme.

Bir videodan bahsediyor çok ilginç bir videomuş. Son zamanlarda en çok izlenen hit yapan videomuş derken ilgimi çekti eğ birde yazının başlığı Trambolin Egsersizi olduğunu görünce tıkladım linke girdim Youtube‘ye. Aman ne göreyim bir Gurup kadın, Adam karışık bir sürü insan Trambolinlerin tepesinde ritmik olarak müzik  eşliğinde zıplıyarak dans ediyorlar. Aaa ne güzel bakayım bir dedim 2.dk 12 saniyelik videoyu izleyinceye kadar canım çıktı. Ben yoruldum onlar yorulmadılar eğ artık onca enerji nerden geliyorsa beylere ve bayanlara helal olsun valla.

trambolin-egsersizi-video-izle-zayiflatan-spor
trambolin-egsersizi-video-izle-zayiflatan-spor

Kendimi düşünemiyorum böyle. Azmeder yaparım diye çıkarım Trambolinin tepesine 3 bilemedin çok zorladım 4 kez ancak zıplarım. Popomu kaldıramamki onlar gibi yükseğe. Şimdi düşünüyorumda benmi çok hantalım bunlar mı çok enerjik. Bu haraketleri 2.12 saniye boyunca aynı ritimde , aynı şekilde bende yaparım diyenleride cesaretlerinden dolayı kutlarım valla.

Bu egsersiz hergün günde 2 mümkünse 3 kez gün içinde birer tur olarak yapıldığında en çok zayıflatan 2014 egsersizi miş. Yani bunca haraket kolay değil . Hani Kolbastı yaparım ama bunların yaptığını yapamam gibi geliyor. İştee sizde izleyin bakalım bu enerjiye ben sahibim çok çalışır bunları yaparım malzemeleri de ben bulurum sıkıntı yok diyenlere kolay gelsin.

Hımm bu arada diğer kafam estikçe yazdıklarıma burdan ( Benim Kalemimden) bakarsın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz