Skip to main content


GÖRDÜĞÜM EN İYİ ROBOT PROJELERİ

Gördüğüm En Komik,En Şirin,En yaratıcı Robot Projeleri. Mutlaka bu Harika Geri Dönüşüm Metal ve Çelik Materyaller den yapılan Robot Modellerini görün.

Az önce İnternet’te dolanırken yabancı bir Rus sitesinde gördüm Bayıldım valla. Ya ne yaratıcı insanlar var değil mi? Arkadaşlar.

Robot Modellerine baktığımızda Çatal,Bıçak,Kaşık,Yay,Mezura ve Vidalar kullanılmış.

Bu resimleri mutlaka sizlere de göstermeliydim ve bende bu sayfayı hazırlayıp sizlere yarın sunmayı düşünüyorum ,fakat biliyorum ki birazdan sayfa biter bitmez yayınlayacağım.

Eminim sayfaya girecek olan binlerce ziyaretçiden çok azı bu satırlarımı okuyacak. Bir çoğunuz resimlere bakıp siteden ayrılacak ya da site içinde dolaşmaya devam edeceksiniz.

Fakat istiyorum ki okuyan Arkadaşlar bir selem da olsa yazsınlar. Hani bileyim istiyorum burada yalnız olmadığımı.

Bu Robot çalışmaları kime ait bilmiyorum fakat bu Robotları yapan kişi ya da kişileri tanımayı çok isterdim doğrusu.

Tanrım!o ne yaratıcı bir zeka! Nasıl akıllarına geliyor nerede hangi parçayı kullanmayı.

Bakın bunlar Öğrencilere de çok yarar. Öğrencilerin Teknoloji ve Tasarım derslerin de Robot yapma ödevleri için

Sen aralarından en çok hangini sevdin? diye sorarsanız..Ben şu Teneke adam ile Korsan Robota bayıldım. Eğer sizde beğendiklerinizi yazarsanız sevinirim.

komik-robot-projeleri
komik-robot-projeleri

Tamamı geri dönüşüm materyaller ile yapılan Robotlar gerçekten de olağanüstüler.

geri-donusum-robot-projesi
geri-donusum-robot-projesi

Dondurma kaşıkları eller,çelik kaselerden ayaklar çok hoş.

sevimli-root-projeleri
sevimli-root-projeleri

Bu sarı şirin Robotların ne yaptığına Dikkat ettiniz mi? 3 Maymunları temsil ediryolar. Görmüyorum,duymuyorum,konuşmuyorum.Verdiği sosyal mesaja bak ! Çok zekice tasarlanmış .Çatal dan eller,kaşıklardan ayaklar çok iyi.

robot-nelerden-yapilir-resmi
robot-nelerden-yapilir-resmi

Teneke okçunun en göze batan tarafı Anahtar gözleri ve Çataldan elleri. Bakın bunu da çok sevdim benim olsun isterdim mesela.

robot-modeli
robot-modeli

ABu sanırım Bezbolcu. Mezure robotlarda çok kullanılıyor ama göze batmıyor.

materyallerden-olusan-korsan-robotu
materyallerden-olusan-korsan-robotu

İşte favorim olan Robotlardan biri Korsan Robot.Korsanın sakalından gözündeki maskeye kadar,kanca ellinden tek bacağa kadar tam bir Korsan olmuş.Çok gerçekçi ve Harika bir Robot Proje çalışması.

komik-ve-basit-robotlar
komik-ve-basit-robotlar

Ortadaki grubun solisti ,etraflarındakiler dansçıları gibi,şirinler.

ilginc-robot-projeleri
ilginc-robot-projeleri

Çok şirin

geri-donusum-robot-modeli
geri-donusum-robot-modeli

Tam bir Golfçu. Ütü ayaklara Dikkat.

el-yaipimi-komik-robotlar
el-yaipimi-komik-robotlar

Wikingler çok ama çok şirin :)
Robot Project-Roboter-Projekt-Projeto Robot-Tionscadal robot-Proyecto Robot-Robot Progetto-Benzer Yazılar:

EVİN İÇİNE DUVAR DEKORU SEHPA ÇİZİMİ
Öncelikle böyle bir işe kaşkışmadan önce duvara çizeceğinizin bir şablonu olmalı. Resim çizme yeteneğiniz çok iyiyse tabi buna gerek yok. Fakat resimde yaptıkları daha doğrusu çizdikleri Sehpa gerçektende çok güzel. Tabi evinizde böyle bir duvar dekoru sehpa çizimi yapmayı düşünüyorsanız şık bir rafada iğtiyacınız olacak. Rafı tam sehpanın üzerine monte ...
BİDONDAN FİL KALEMLİK YAPILIŞI
Plastik şişelerle neler Yapılır Hobi Bölümünde Daha Önce Sizlerle çok paylaştım.Hobi Bölüünden Göz Atabilirsiniz.Bugünde Plastik Bidonları Değerlendirip şirin bir Fil kalemlik yapıcaz. Bidonu Ortadan İkiye Kesiyoruz.  Filin Baş Ve Gövde Kısmı   Kalıbımızı kesiyoruz  Kulakları, gözleri, gözlüğü bidonla aynı mavi renge boyayıp kuruması için bir kenara bırakıyoruz.
BÜYÜK DEVASA GÜLLERİN YAPILIŞI
Bu Gülleri   Yada Bu Resmi İnternette Sörf Yaparken Daha Önce Bir yerlerde Görmüş Olabilirsiniz.Bu Kızlar Ülkelerinde Çok Revaçta Olan Bu Gülün Reklamını Yapıyorlar Sanırım.Biz Bugün Bu Dev Güllerin Nasıl Yapıldığını Öğrenip Hep Beraber Yapıcaz. Sizde Bize Katılmak İsterseniz. Malzemelerinizi Alıp Gelin Burdayım Ben :) Malzemeler Kırmızı Yeşil Sarı Kalın Gramafon Kağıdı Yeşil Bant Tutkal Tel İğne ...
İLKÖĞRETİM KES YAPIŞTIR KALPLERLE HAYVAN ŞEKİLLERİ FALİYETİ
Keçe ya da Fon kağıdı kullanarak kalp şeklinde komik hayvanlar yapma okul öncesi etkinliği, Kağıtlardan ve Kartondan Hayvan yapma Faliyetleri İlköğretim öğrencileri ve küçük Anaokulu Okul öncesi çocukların çok severek yaptıkları kes yapıştır etkinliklerinden bir tanesiyle daha sizlerle birlikteyim. Fakat bu kesip yapıştırma faliyetleri diğerlerinden çok farklı ve şirin. Eminim çocuklar ...
PUF KIRLENT DİKİLİŞİ
Sizleri bilmem fakat ben Evmde Kırlent,Puf,Minder,Yastık vs kullanmayı çok severim.Koltukların üstünde kaykılarak oturan eşim ve 3 küçük yavrum:) çok severler her taraflarına kırlent koymayı :).Sizler için dikmesi keyifli,kullanışı rahat Güzel bir Puf paylaştım.Diğer Örneklere Hobi bölümden ve keçe,El işleri menülerimizden Bakabilirsiniz.Birde bir yorumyazarsanız alta Bahtiyaaaar olurum:) puf-kırlent-dikilisi Dikeceğiniz ...
İÇECEK HALKALARINDAN ÇİÇEK BARDAK ALTI YAPILIŞI
Bildiğimiz Kutu İçecek kutularının Açma Halkalarından Son Senelerde Harika İşler Yapılıyor.Resimdeki Gibi Halkalardan Çiçek Motifleri Yapabilir Bunları Bardak Altlığı Olarak Kullanabilirsiniz.Hatta Bu Güzel Motifleri Birleştirip Örtü,çanta, Ve Farklı Şekillerdede Kullanabilirsiniz.Yaratıcılığınıza Güveniyorum:)
A4 RESİM ÇERÇEVELİ
Öğrencilerimiz Ve Çocukklarımız İçin Faydalı Olabileceğini Düşündüğüm Resimli Çerçeveli Dosya,:) Ay Anlatamadım Bi Türlü,İyice Karıştırdım. Neyse Siz Boşverin Beni Altaki Resimlere Bakın,Zaten Siz Onları Nasıl Nerde Kullanacaksınız Bilirsiniz.Ama Hani Okul Öncesi Ve İlk Öğretim Minik Öğrencileri Bunların İçine Yazı Yazmayı,Resim Yapmayı Çok Sevebilirler,Proje,Performans Kapakları Gibide Olur:).Resimleri Yazıcınızdan Tam A 4 ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir