GOOGLE GLASS 15 NİSANDA SATIŞA ÇIKTI

GOOGLE GLASS 15 NİSANDA SATIŞA ÇIKTIYıllardır Türkiye’de teknoloji tutkunlarının heyecanla beklediği, ABD’de 15 Nisan’da bir günlüğüne İnternet’ten satışa sunulan Google Glass‘ı Türk bir yatırımcı kurduğu bir site aracılığı ile vatandaşlarımıza Google gozlüklerini getirtiyor.

Google glass gözlükleri birçok özelliği ile insanları gereğinden fazla cezbediyor. şuanda sadece ingilizce dil desteği bulunmakla birlikte ilerleyen süreçte türkçe ve diğer dil desteği sağlayacaklarını belirttiler.

İlk gün çıktığı satışa AMERİKA’da inanılmaz bir talep gördü. Zaman zaman sipariş yoğunluğundan dolayı çıkan kısa süreli sorunlara rağmen bir çok satış gerçekleştirdi.

googleglass

TÜRKİYE’DEN GOOGLE GLASS NASIL ALINIR ?

Türkiye’den Google Glass almak için Amerika’dan bir adres göstermeniz gerekiyor. Verdiğiniz sipariş Amerika’da ki adrese postalanıyor 3 iş günü içerisinde Amerika’da ki adrese teslim ediliyor. Sizlerde orada bulunan arkadaşı akraba ve tanıdıklarınız aracalığı ile satın alabilirsiniz.

GOOGLE GLASS HANGİ ÖZELLİKLERİ SUNUYOR ?

Google glass arama motorunun sağladığı bütün özelliklere sahiptir. Özellikle yabancı bir adrese yada yer aradığınızda size gereken google maps olmazsa olmaz özelliklerinden biri.

Ayrıca Google gözlüğüne tanıttığınız telefon rehberi, kişileri vb bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.
Telefon kumandası işlemini görebilir.
Mesafe ölçebilir.

Bir cevap yazın