GERİ DÖNÜŞÜM KAĞIT TABAKLARLA AKVARYUM PANO


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

akvaryum craft creative el yapımı ,eskileri değerlendirme, fish aquarium, fish craft project, geri dönüşüm handcraft, handmade kağıt, kağıt tabak kağıt tabaktan akvaryum yapımı, kağıt tabaktan çerçeve yapımı, paper recycling yaratıcılık

Okul ödevlerinde verilen evde atık meteryallerle geri dönüşüm Akvaryum yapımı izçin fikir. Kağıt tabakları kullanarak Akvaryumu oluşturacak ve  Fon kağıtlarından sevimli kocaman gözleri olan balıklar yapabilirsiniz. Bu sevimli çalışmayı Amanda’ya sonsuz sevgiler.

Öncelikle Evde Tabaktan Akvaryum yapılışı için gerekli malzemeler nelerdir onları araştıralım. 2 adet kağıt ya da plastik tabak. Renkli fon kağıtları,  Kırtasiyelerde satılan yalancı oyuncak gözleri, İsterseniz resimdeki türde cipsler ile akvaryum taş görüntüleri oluşturabilir ya da renkli küçük taşlar kullanabilirsiniz. Akvaryumu kaplamak için şeffaf ya da mavi renklerde defter kitap kaplamakta kullandığımız kaplar.

handmade craft creative aquarium fish aquarium fish craft project evaluation old handcraft handmade paper recycling paper plates made ​​from paper plate aquarium from a paper plate frame construction paper recycling creativity

akvaryum-nasil-evde-oyuncak-odev

akvaryum-nasil-evde-oyuncak-odev

evde-basit-akvaryum-yapma-projesi
Burda dikkat etmeniz gereken nokta tabakların kesilip ters olarak iç içe geçmesi. Öncelikle tabaklardan bir tanesinin altını akvaryumun zemini olması için kesiniz.  Diğer plastik ya da kağıt tabağın içindeki yauvarlak parçayı daha küçük kesmelisiniz çünkü kesilen tabak çerçevesini akvaryıumun üzerine defter kapı poşet kapladıktan sonra geçireceğiz. Bu şekilde hem akvaryum çukur olacak hem üstüne mavi renk poşet kaplama ile daha bir hoş akvaryum görüntüsü elde edeceğiz.

One thought on “GERİ DÖNÜŞÜM KAĞIT TABAKLARLA AKVARYUM PANO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir