GERİ DÖNÜŞÜM KAĞIT TABAKLARLA AKVARYUM PANO
akvaryum-nasil-evde-oyuncak-odev

GERİ DÖNÜŞÜM KAĞIT TABAKLARLA AKVARYUM PANO


akvaryum craft creative el yapımı ,eskileri değerlendirme, fish aquarium, fish craft project, geri dönüşüm handcraft, handmade kağıt, kağıt tabak kağıt tabaktan akvaryum yapımı, kağıt tabaktan çerçeve yapımı, paper recycling yaratıcılık

Okul ödevlerinde verilen evde atık meteryallerle geri dönüşüm Akvaryum yapımı izçin fikir. Kağıt tabakları kullanarak Akvaryumu oluşturacak ve  Fon kağıtlarından sevimli kocaman gözleri olan balıklar yapabilirsiniz. Bu sevimli çalışmayı Amanda’ya sonsuz sevgiler.

Öncelikle Evde Tabaktan Akvaryum yapılışı için gerekli malzemeler nelerdir onları araştıralım. 2 adet kağıt ya da plastik tabak. Renkli fon kağıtları,  Kırtasiyelerde satılan yalancı oyuncak gözleri, İsterseniz resimdeki türde cipsler ile akvaryum taş görüntüleri oluşturabilir ya da renkli küçük taşlar kullanabilirsiniz. Akvaryumu kaplamak için şeffaf ya da mavi renklerde defter kitap kaplamakta kullandığımız kaplar.

handmade craft creative aquarium fish aquarium fish craft project evaluation old handcraft handmade paper recycling paper plates made ​​from paper plate aquarium from a paper plate frame construction paper recycling creativity

akvaryum-nasil-evde-oyuncak-odev
akvaryum-nasil-evde-oyuncak-odev

evde-basit-akvaryum-yapma-projesi
Burda dikkat etmeniz gereken nokta tabakların kesilip ters olarak iç içe geçmesi. Öncelikle tabaklardan bir tanesinin altını akvaryumun zemini olması için kesiniz.  Diğer plastik ya da kağıt tabağın içindeki yauvarlak parçayı daha küçük kesmelisiniz çünkü kesilen tabak çerçevesini akvaryıumun üzerine defter kapı poşet kapladıktan sonra geçireceğiz. Bu şekilde hem akvaryum çukur olacak hem üstüne mavi renk poşet kaplama ile daha bir hoş akvaryum görüntüsü elde edeceğiz.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın