FİMO HAMURUNDAN FİNCANLAR


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Fimo hamurundan minik fincan biblolarını yapabilmek için fimo hamurunda biraz ustalaşmak şart. Önceden söyleyeyimde Fimo hamuruyla yeni ,yeni başlayanlar ben bunu nasıl yaparım diye içlerinden bana söylenmesinler:) Fimo hamuru ne hakkında bilgisi olmayanlar ve Fimo hamuruyla neler yapılır,nerde satılır,ne kadar fiyatı vs bunların hepsine Burdan Fimo bölümünden bakabilirler

fimo-hamurundan-kucuk-fincanlar

fimo-hamurundan-kucuk-fincanlar

6 thoughts on “FİMO HAMURUNDAN FİNCANLAR

  1. merhaba sitenizi çok beğendim ve sizi gönülden tebrik ederim çok başarılı paylaşımlar paylaşıyorsunuz.Öğrenciyim ve bu şekilde fincanlı veya cupcake li küpeler kolyeler görüyordum ve onlara çok para harcıyordum.Bunların fimo hamurundan yapıldığından haberim yoktu.Böyle şeylerle uğraşmasını çok seviyorum ve sayenizde artık bunları kendim yapıcam.Hemde yaptığım projeleri satarak kendime ek gelir sağlamayı düşünüyorum.

    Benim bir sorum var.Paylaştığınız resimde fincanın içinde çikolata gibi gözüken şeyin maddesi nedir.Onu ne katarak kullanıyoruz.Ve ben düz beyaz fimo hamurunun üstünü boyamak istesem bunu hangi boyayla yapmalıyım ? İyi günler :)

    • Sevgili Neslihan öncelik ile bu güzel yorumun için çok teşekkürler :) Bu çalışma benim değil ama sana tahmini olarak söyleyebilirim. Resimlere baktığımda renklendirme için boya kaleminin ucunun traşlandığını görüyorum. Sanırım tutkal ve oje ile katı ve kahverengi bir sıvı elde edilmiş emin olamadım. Ama böyle bir çalışmada içine kahverengi Fimo hamuru koyarsan bence hem daha kolay hem daha pratik olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir