FİMO HAMURUNDAN FİNCANLAR


Fimo Hamuru, Hobi

Fimo hamurundan minik fincan biblolarını yapabilmek için fimo hamurunda biraz ustalaşmak şart. Önceden söyleyeyimde Fimo hamuruyla yeni ,yeni başlayanlar ben bunu nasıl yaparım diye içlerinden bana söylenmesinler:) Fimo hamuru ne hakkında bilgisi olmayanlar ve Fimo hamuruyla neler yapılır,nerde satılır,ne kadar fiyatı vs bunların hepsine Burdan Fimo bölümünden bakabilirler

fimo-hamurundan-kucuk-fincanlar
fimo-hamurundan-kucuk-fincanlar

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

6 thoughts to “FİMO HAMURUNDAN FİNCANLAR”

  1. merhaba sitenizi çok beğendim ve sizi gönülden tebrik ederim çok başarılı paylaşımlar paylaşıyorsunuz.Öğrenciyim ve bu şekilde fincanlı veya cupcake li küpeler kolyeler görüyordum ve onlara çok para harcıyordum.Bunların fimo hamurundan yapıldığından haberim yoktu.Böyle şeylerle uğraşmasını çok seviyorum ve sayenizde artık bunları kendim yapıcam.Hemde yaptığım projeleri satarak kendime ek gelir sağlamayı düşünüyorum.

    Benim bir sorum var.Paylaştığınız resimde fincanın içinde çikolata gibi gözüken şeyin maddesi nedir.Onu ne katarak kullanıyoruz.Ve ben düz beyaz fimo hamurunun üstünü boyamak istesem bunu hangi boyayla yapmalıyım ? İyi günler :)

    1. Sevgili Neslihan öncelik ile bu güzel yorumun için çok teşekkürler :) Bu çalışma benim değil ama sana tahmini olarak söyleyebilirim. Resimlere baktığımda renklendirme için boya kaleminin ucunun traşlandığını görüyorum. Sanırım tutkal ve oje ile katı ve kahverengi bir sıvı elde edilmiş emin olamadım. Ama böyle bir çalışmada içine kahverengi Fimo hamuru koyarsan bence hem daha kolay hem daha pratik olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir