İnternet FACEBOOK YASAKLANIYORMU

FACEBOOK YASAKLANIYORMU

165
facebook-yasaklaniyormu
facebook-yasaklaniyormu
facebook-yasaklaniyormu

Facebook Neden Açılmıyor? Facebok kapandımı? Neden Face Açılmıyor?

Facebook en çok kullanılan sosyal ağlardan bir tanesi. Bugün itibari ile Youtube’den sonra Facebook’ta yasaklandımı? Facebok neden açılmıyor? Facebook açılmıyor gibi sorunlar herkesin dilinde.

Gittikçe açılması yavaşlayan Facebook Tiwitter ve Youtube’den sonra insanların bir araya geldiği sosyal ağlarda İnstagram Açılmıyor,Facebook Girmiyor, Neden Facebook açılmıyor diye soran sorana.

Umarım Youtube ve Tiwitterden sonra Facebook’ta yasaklılar listesine yavaş,yavaş alıştıra, alıştıra kapatılmıyordur. İnsanlarım İletişim haklarının bu şekilde ellerinden alınması ve yaşanan olaylara şaşkın,şaşkın bakmaktan başka bir şey yapmayan biz insanları daha hangi yasaklar bekliyor çok merak ediyorum.

Zaman, Zaman Facebook çok yavaşlıyor bu sebeble insanlar Tabletlerinden,Cep Telefonlarından ya da Bilgisayarlarından Facebooka giremedikleri zaman kullandıkları aygıtlar ile alakalı olduğunu düşünüyorlar. İnternete bakın İnternet neden yavaş? Facebookta sorun mu var? Sosyal ağlar yasaklanıyormu? diye soran sorana.

Eğer Youtube,Tiwitter,Facebook gibi sosyal ağlarda Ülkemizin menfaatlarına ters düşen bir şeyler varsa elbet önlem alınmalı fakat bu kökten kapatmakla değil alakalı sayfaları kapatmakla Mahkeme kararı çıkarıp o sayfaları kapatmakla olması gereken bir uygulama.

Facebook üzerinden satış yapıp para kazanan ve Youtubeden video yükleyerek reklamlardan para kazanıp ek kazanç sağlayarak biraz daha rahatlayan o kadar çok insan var ki şu anda bir çok kişi mağdur olmuş durumda.

Umarım bu uygulamalar bir an önce Sosyal ağları kapatarak değil yasa dışı sayfaları kapatarak son bulur.

Not: Lütfen yorumlarda hiç bir kimsenin Kişilik haklarına ve şahsına hakaret etmeden yorum yazalım. Bu siteye giren çocuk sayısının fazlalığını göz önünde bulunduralım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz