Güzellik,Bakım ESTETİK AMELİYATLARIN ÜCRETLERİ NE KADAR

ESTETİK AMELİYATLARIN ÜCRETLERİ NE KADAR

139
ESTETİK AMELİYATLARIN FİYATI NEDİR

Estetik ameliyatlar bir çok kadın tarafından tercih ediliyor,bazılarında sonuçlar hiç iyi olmasada, işin uzmanı yaparsa gerçekten ortaya mucizeler çıkıyor.Peki bu ameliyatların Fiyatlarını merak ediyormusunuz?Buyrun Ozaman

ESTETİK AMELİYATLARIN FİYATI NEDİR

Estetik ameliyatlar sayesinde, ister kadın olsun ister erkek olsun, dış görünüşü ile ilgili sorunu olan herkeste son derece yüz güldürücü sonuçlar elde ediliyor. Kadınlar içinde en çok tercih edilen estetik ameliyat türü, estetik meme büyütme ameliyatı yani göğüs büyütme estetiğidir. Küçük göğüslü kadınlar, estetik ameliyatlar sayesinde, sadece ameliyat süresi sonunda istedikleri büyüklükte göğüslere sahip olabilmektedirler. Estetik göğüs büyütme ameliyatı yanında yüz germe estetiği, karın germe ameliyatı ve yağ aldırma estetiği de kadınlar tarafından en çok tercih edilen estetik ameliyatlar arasındadır. Erkeklerde ise en çok tercih edilen estetik ameliyatlara bakıldığında kepçe kulak ameliyatı ile saç ekimi estetiği dikkat çekmektedir. Erkeklerde neredeyse 20 li yaşlarda saç dökülmesi başladığı için, saç ektirme estetiği çok fazla rağbet görmektedir. Üstelikte çok yüz güldürücü sonuçlar vermektedir. Bunların yanında hem kadın hamda erkeklerin çok rağbet ettiği diğer bir estetik ameliyat türü ise estetik burun ameliyatıdır. Estetik burun ameliyatı bazen görünüş itibariyle değişiklik yapmak için uygulanırken, bazen de kişinin nefes alamama şikâyeti üzerine uygulanabilmektedir. Ayrıca son yıllarda çok popüler olan estetik ameliyat çeşitlerinden biride, popo estetiğidir. Bazı kadınların kalçalarının düz ve küçük olmasından şikâyetçidirler. Daha kalkık, daha dik, daha dolgun kalçalara sahip olmak için, estetik popo ameliyatına başvururlar. Bunların yanında yaşı ilerlemiş kadın ve erkeklerin başvurduğu bir ameliyat olan, alın germe ameliyatı oldukça başarılı sonuçlar veren ve genelde tek başına uygulanmayıp, yüz germe ameliyatı ile birlikte uygulanan bir ameliyat türüdür.
Ayrıca dudak estetiği ameliyatı da, ince dudakları olan kadınların dudaklarını dolgunlaştırmak için yaptırdıkları dudak operasyondur. Bir diğer estetik ameliyat ise, özellikle doğum yapmış kadınların veya çok fazla kilo alıp vermiş kadınların tercih ettiği, estetik karın germe ameliyatıdır. Estetik karın germe ameliyatı dümdüz bir karına sahip olmak mümkündür. Bütün bunların yanında estetik ameliyat sayılmasa da lazer yöntemi kullanılarak yüzünüzdeki ve vücudunuzdaki bazı lekeleri tedavi etmek estetik alanda çok başarılı sonuçlar veren bir yöntemdir.

Alın germe estetiği: 1000-3000 dolar arası
Burun estetiği ameliyatı: 1500-5000 dolar arası
Endoskopik yüz germe estetik ameliyatı: 2000-5000 dolar arası
Dudak büyütme estetiği: 500-1000 dolar arası
Çene estetik ameliyatı: 1000-3000 dolar arası
Saç ekme estetiği: 1000-3500 dolar arası
Göz estetik ameliyatı: 1000-5500 dolar arası
Kepçekulak düzeltme estetiği: 1000-3000 dolar arası
Yağ enjeksiyonuyla yüz dolgunlaştırma estetiği: 1000-2000 dolar arası
Boyun germe estetik ameliyatı: 2500-4000 dolar arası
Lazerle leke silme tedavisi: 500-2000 dolar arası
Popo kaldırma estetiği: 2000-4000 dolar arası
Liposuction: 1000-8000 dolar arası
Meme büyütme, dikleştirme estetiği: 2000-4000 dolar arası
Karın germe estetik ameliyatı: 2000-5000 dolar arası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz