El İşleri EN YENİ LİF TASARIMI:YAZ GÜLÜ BANYO LİFİ

EN YENİ LİF TASARIMI:YAZ GÜLÜ BANYO LİFİ

782
Yazgulu-tasarim-yeni-lif-yapilisi-nazarca
Yazgulu-tasarim-yeni-lif-yapilisi-nazarca

Hem anlatımı hem Tasarımı ile bu modele bayılacaksınız. En yeni Banyo lif tasarımı Yazgülü banyo lifi nasıl yapılır? çok şık 3 renkli lif modelinde tarifi ile göreceksiniz.

Bu güzel Sabun bezi banyo lifinin tasarımı Sisimin_Hobilerine ait, anlatımı ise sevgili Ören Hanım Emine Hanım’a aittir.

yaz-gulu-sabun-lifi
yaz-gulu-sabun-lifi

Yıldız tekniği ile kafesli örgü şeklinde iki kat yapılan Katlı lif modeli tam Çeyizlik yeni tasarım lif modeli olarak herkesin beğeneceği bir model de.

Tasarım sahibinin yapmış olduğu modelde modelin tamamında beyaz renk orta sındaki Gül ve kenar çevresinde yaldızlı ip ile iki renk üzerinden yapılmış.

Yine aynı turuncu yeşil ve beyaz renkleri ile de modeli tasarım sahibine ait olan sayfada görebilirsiniz.

Yeni Lif Tasarımları

Model Gelin takım lif modeli olarak yapılabilir ve yine aynı teknik ile uzun yıldızlı lif kare kese lif gibi diğer parçaları da yapabilirsiniz.

Buradaki tasarımda ortasında Küçük bir çiçek yapılmış. İsteyen Gül ile modeli yapabilir. Renkleri kendi zevkine göre değiştirebilir.

katli-banyo-lif-tasarimlari-sesli
katli-banyo-lif-tasarimlari-sesli

Yıldız yuvarlak lif şeklinde dilimli olarak 6 parça halinde başlanıp üzeri 6 yatık fıstık olana kadar arttırdıktan sonra üçgen şeklinde kalp şekli verilmiş.

Daha sonra yıldız tekniğinden kutu tekniğine geçilerek turuncu renk ip ile çevresi 2 sıra örülmüş.

Ortada 3.sıranın üzerinden lif üstünden üçgen şeklinde kapatılarak etrafı beyaz ve yeşil renk ile yapılıp en son ortasındaki göbeğindeki çiçek ile kenar örgüleri yapılarak bitirilmiş.

Video Kaynağı:Ören Hanım-Tasarım Sahibi Sisimin_Hobileri

Yaz Gülü Sabun Lifi Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz