EN ÖRGÜ BORDÜR MODELLERİ VE BONCUKLU ÖRGÜ BAŞLANGIÇ VİDEOLARI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Örgü Uzmanı hanımların çok seveceğini düşündüğüm , her birine hayranlık duyduğum Örgü Şişleri ile Kenar Örgü Bordür Modelleri– Kadın Yeleklerinin Etek uçlarına ve Örgülerin kenarlarına değişik ve çok güzel Örgü Bordürler.

Sizler için sayfa altına Şiş İşi Anne ve Gelin Yelekleri etek ucu Örgü başlangıç lastik bölümü için bu güzel örneklerden birini seçebilirsiniz.Sayfa altındaki Örgü Yelek başlangıç örneğine bakabilir beğenirseniz kullanabilirsiniz.

Örgü ustası hanımların bu örnekleri Resimlere bakarak ya da Örgü Şablonları ile Örgü Örneği çıkarabildiklerini biliyorum.Ancak benim gibi örgü örmekte çok uzaman sayılmazsanız o zaman Videolu Örgü Modelleri arasından beğendiğiniz modellerden birini seçebilirsiniz.

Sayfanın en altında sizlere Boncuklu Örgü Başlangıç modeli nasıl örülür? videolu anlatımlı 3 tane şık Fantezi örgü modelini de paylaştım.Özellikle Abiye Örgü Bayan Yelekleri için Boncuklu İlmek atma modeline bakmanızı öneririm.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük olarak görebilirsiniz.

Videolu Anlatımlı Kenar Örgü Modeli Bordür Yapılışı İzle-Boncuklu Örgü Başlangıcı

boncuklu-orgu-baslangici
boncuklu-orgu-baslangici


Örgü Başllangıç Boncuklu Lastik Örneği

orgu-sis-isi-boncuklu-lastik-ornegi
orgu-sis-isi-boncuklu-lastik-ornegi

fantezi-orgu-sis-isi-orgu-ornegi
fantezi-orgu-sis-isi-orgu-ornegi

Şiş İşi Örgü Fantezi Başlangıç Lastik Yapılışı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “EN ÖRGÜ BORDÜR MODELLERİ VE BONCUKLU ÖRGÜ BAŞLANGIÇ VİDEOLARI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir