3-boyutlu-ornekli-orgu-ayakkabi-yapilisi

EL ÖRGÜSÜ BAYAN AYAKKABI TARİFİ

Ayakkabı ve Keçe Tabana Tığla 3D Örgü Modelli Ev ve Dışarıda giyilen El Örgüsü Bayan Ayakkabı Tarifi Videolu yapımı. Bütün yapılışı sonuna kadar görebilirsiniz.

Nako Pırlanta marka ip 4 numara Tığ ve Hazır Ayakkabı tabanı ile 2 adet Keçe Ayakkabı altlığı. Patik elde Keçe Tabana örüldükten sonra Ayakkabı Tabanın üzerine dikiliyor.

3d-orguden-ev-ayakkabisi-yapimi
3d-orguden-ev-ayakkabisi-yapimi

Ancak isteyenler uzman olanlar Tabanın üzerindeki deliklerin üzerinden örmeye başlayabilirler. Patik için kullanılan Değişik Tığ işi modeli çok güzel bir örnek.Bu örneği farklı el işlerinde de kullanabiliriz.

Az önce Daha çok Örgü Ev Ayakkabı modeli olarak kullanılan Örgü Fıstıklı Babet Patik yapımını sizler için sayfamız da yayınladık.

Örme Ayakkabıda Topuk kısmından 5 deliğe 3 lü trabzan yapılırken Uç kısmındaki en baştaki deliğe 5 li trabzan yapılırken sağ ve solundaki deliklere de 3 lü trabzan yapılacak.Geri kalan tüm delikler 2 li trabzan şeklinde örülecek.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir