DÜĞMELERDEN ÇİÇEK YAPMA


Dekorasyon, El İşleri, Hobi

Giysilerimizde kullandığımız düğmelerden çok şık broş,süs çiçekleri yine giysilerinize süs amaçlı olarak,el işlerine,kırlent,yastık süslemede,resim çerçevesi yapmada kısacası bir çok şekilde dekor ve süs amaçlı kullanabileceğiniz güzel çiçekler yapabilirsiniz.Ben böyle düğme çiçekleri hobi çubuklarından yapacağım resim çerçevesinin çevresine yapıştırarak kullanmayı düşünüyorum.Düğmelerden neler yapılır bakınız

dugmelerden-cicek-yapimi

5 adet aynı model ve renk çiçek bir araya çiçek şeklinde getiriniz ve üste yapıştıracağınız düğmenin büyüklüğünde bir keçe kumaşına yapıştırıcı sürerek bu düğmelere yapıştırınız.Büyük düğmeyi en üstüne onunda üstüne keçe yada küçük düğmeler yapıştırabilirsiniz.Arzu ederseniz broş olarak yada süs amaçlı olarak bir yerlere takacaksanız resimdeki gibi bir çengelli iğneyi bir kumaş yardımı ile arkadan yapıştırabilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir