DİKDÖRTGEN ZİNCİRLİ UZUN TIĞ İŞİ ŞAL TARİFİ

zincirli-dikdortgen-sal-tarifi
zincirli-dikdortgen-sal-tarifi

Daha önce Nadire hanımdan Üçgen Şal Modelini anlattığı Şimdide gördüğünüz bu harika Zincirli Uzun Dikdörtgen Şal modelinin tüm detayları ile kaç ilmek başlanır? Örneği nasıl yapılır? Anlatımlı Şal Modeli videosu ile.

Ben Renginden tutun modeline kadar,Modelin Kullanım stillerine hatta broşuna kadar bayıldığı Bu Çok Şık Yazlık ve Kış içinde kullanılan Şal Modeli için Nadire hanıma çok teşekkürler.

dikdortgen-uzun-zincirli-sal-yapilisi
dikdortgen-uzun-zincirli-sal-yapilisi

Bu örnek ile yapılan Batik desenli Bu modele göre daha spor kıyafetler ile Kombini edilen diğer Şal Modeline de bakmak isteyenler buradan Zincir Örgülü Batik Zincirli Omuz Şalı nasıl yapılır? görebilirsiniz.

Bu aralar Zincir tekniği ile yapılan Tığ işlerine ağırlık verdiğim yine çok beğendiğim Zincirli Kalem Oyası Modelini de buradan görebilirsiniz.
Uzun Zincirli Şal Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ YARIM ŞAL YAKALI ÇOCUK CEPKEN YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*