Hobi El İşi Oyuncak Yapımı ÇORAPTAN BEBEK YAPILIŞI

ÇORAPTAN BEBEK YAPILIŞI

451

Çoroptan Bebek,maymun,ayı,tavşan yapılışlarını  daha öncede Burdan El işioyuncak yapımı Sayfamdan paylaşmıştım. artık çocuklarımıza oyuncaklarını onlarla birlikte biz yapıyoruz. hazır ürünler güzelde olsa evde uğraşarak emek vererek Annenin yada sevdiğin bir akrabanın yaptığı oyuncağın yerini tutmaz. heleki yavrunuzda bu faliyete katılırsa değmeyin keyfine. mutlaka oyuncağını onunla yaparken onunda fikirlerini alın.Emin olun bu onu çok mutlu edicektir. Artık Çocuklarda haklarının farkında :) Farkında demişken benim 1. sınıfa giden kızım bunu bana günde 10 kere söylüyor ve haklarını tek tek anlatıyor:) Öğretmeni Özler Erdoğan hocam sağolsun.Adı geçmişken burdan oğlum Gurur’un öğretmeni Hatice Akgün Ve Kızım Masal’ın Öğretmeni Özler Erdoğan Hocalarıma Teşekkürleri bir borç bilirim. Bu Sene En Küçük Kızım Nazar’da Okula Başlıyacak İnş 4 ten 5. Sınıfa geçen Oğlum Gurur’un Öğretmeni Hatice Öğretmenimiz Okutur Kızımı.Malum Bu Sene 4. Sınıfları bu sene sınıf öğretmenleri Değil Branş Öğretenleri Okutacak. Bu Sebeble 4. sınıf öğretmenleri Tekrar 1. Sınıftan Başlıyacaklar. Çok Zor Bir Durum..Buyrun Örgü Oyuncak Bebeklerimiz.

Çoraptan Bebek Dikimi

 

İki Oyuncak Var Biri Yeşil Çorapla Yapılan Diğeri Mavi.Siz Hagini Yapıcaksanız Onu Takip Edin.

 

Bebekerin Modelleri Hemen Hemen Aynı.Sadece Boyun,Baş Ve Yüz Şekilleri Farklı. Siz İsterseniz Kulakları Oşekilde Yapmayabilir. Bir Kız Bebeğe Çevirip Birazda Saç Ve Kordela İle Harika Bebekler Yapabilirsiniz.

 

Bebekleri Diktik Yüzüne Çevirdik,İçine Elyaf Yada Pamuk Koyduk.Ek Yerlerinden Temizce Diktik.

 

Bunlar Bebeklerin Kulakları. Fakat Siz Kulakları Öyle yapmayıp bebeğinizi bir kız bebek yapıcaksanız bunlardan fiyonk toka güzel olur bence.

Bunları Ben Yapmadım. Zamanın Birinde Nette Dolaşırken Yabancı Bir Sitede Bulup Arşivime Almıştım.Yapanın Ellerine , Emeğine Sağlık

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz