v


ÇOCUKLARA HİTAP EDEN AYICIK KESE LİF YAPIMI

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Çocuklar,Bebekler Bu Şirin Kese Ayıcık Lif Modeli ile hiç sorun çıkarmadan Banyo olmak isteyeceklerdir.Çocuklara Hitap Eden Tığ örgü Ayı Sabun Lif modeli Ponponlar ile çok şirin.

Zeynep’in Lifleri İnstagram sayfasına ait bir Tasarım olan bu modeli bizlere Çok Kıymetli Emine Hanım gösteriyor.Yumuşak ve Sevimli Çocuk Lif Modeli.

Hem çocuklara hem göze hitap eden Aycık Hamam Bezini çok sevdim.O kadar yumuşacık görünüyor ki çokta güzel ve temiz bir örgü ile yapmış Emine Hanım.

ponponlu-ayicik-bebek-lifi
ponponlu-ayicik-bebek-lifi

8 tane uzun fıstık zinciri yapın.9. fıstık dönüş için kullanılacak.10 sıra oluncaya kadar artırıldıktan sonra eksiltmeler başlanıyor.

Kese lif olduğundan aynı parçadan iki tane yapmalısınız.Aycık Göz,Yüz ifadeleri de Tığ motifler ile tamamlanıyor.

cocuk-lif-modeli-kese-ayili-lif
cocuk-lif-modeli-kese-ayili-lif

Ne kadar güzel örülmüş.Ne diyeyim Emine hanım zaten her zaman Süper Örgü modelleri ile bizlere çok güzel Örnek ve Modeller öğretiyor.Bebekler eminim bu Lif Modelini Oyuncak Örgü Ayıcık olarak kullanmak isteyeceklerdir.

ayicikli-cocuk-lifi
ayicikli-cocuk-lifi

Krem renk biraz parladığı için çok belirgin değil.Ama model şahane.Tığ olarak lif yapabileceğiniz her hangi bir Tığ ve Lif ipi kullanabilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir