Hobi ÇOCUKLAR İÇİN ÇOK ŞİRİN ETKİNLİK ÖNLÜKLERİ

ÇOCUKLAR İÇİN ÇOK ŞİRİN ETKİNLİK ÖNLÜKLERİ

1132
cocuklar-icin-sevimli-onlukler
cocuklar-icin-sevimli-onlukler

Okula giden Okul öncesi ve İlköğretim öğrencileri için Masal kahramanları şeklinde Kumaş Şirin Okul Önlükleri. Boyama yapan Etkinlik ve Okul da Faaliyet yapan Küçük öğrenciler için Kalemlik yerlerinin olması çok güzel. Maalesef bu önlükler nasıl yapılır? resimli anlatımı yok ve ancak Dikiş işinde çok iyi olan hanımlar dikebilirler.

Dikiş konusunda kendine güvenen ve Evde dikiş dikerek para kazanmak isteyen hanımlar böyle sevimli okul önlükleri dikerek satar ve ek kazanç elde ederler.

Eğer sizde dikiş yapmayı çok iyi bilmiyor ya da Dikiş makinanız yoksa o zaman burada ki güzel Önlüklere bakarak benzer Keçe Okul Önlükleri dikebilirsiniz. Ancak kullanacağınız Keçe kumaşı ne çok kalın ne çok ince olmalı.Çanta dikmek için kullanılan Keçeler uygundur.

Çocuklar için Kumaş Önlükleri paylaştım ancak onların kardeşleri :) küçük bebekler için Mama Önlüklerine de bakmak isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Çocuk giysileri için kullanılan Sevimli Örgü Süsleme Etamin Örneklerine de bakmayı unutmayın. Okul önlüklerine küçük işlemeler güzel olabilir.

cocuklar-icin-sevimli-onlukler
cocuklar-icin-sevimli-onlukler

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

Resim kaynak:http://dikulya67.ru/

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz