ÇINAR YAPRAKLI LİF MODELİ YAPILIŞI

cinar-yaprakli-lif-modeli-tarifi
cinar-yaprakli-lif-modeli-tarifi

Türkçe Videolu Çınar Yaprağı Lif Modeli Tarifi ile Yeni Tasarım 2018 Lif Modeli ve farklı Lifler için Anlatımlı Modellere burada görebilirsiniz.

Beyaz,Yeşil ve Simli gri iple yapılan 7 Yapraklı Çınar Yapraklı Banyo Lif modelinin ortasına Fiyonk ya da Lif çiçeği ile yapabilirsiniz.

orgu-cinar-yapragi-lif-modeli
orgu-cinar-yapragi-lif-modeli

Beyaz Lif ipi ile 6 zincirden oluşan halka yapın. Halka içine 5 tane fıstık yapılacak.Fıstık araları için 2 zincir çekilecek ve kapatılacak.

Kapattığınız noktadan 1 zincir çekin uzatın onu fıstık yapın kapatın 2.fıstık üzerine fıstık yapın,tekrar 1 fıstık son iki fıstık birlikte kapatılacak.

2. sıra böyle 1 fıstık kapat üstüne 2 fıstık yap 2 sini birlikte kapat aralarda 1 zincir olacak şekilde tamamlanıyor. Sıradarn ve Lifin devamına videolu Lif Yapılışından bakabilirsiniz.

Başka Lif Tarifleri için önerim son yayınladığım Ön Katlı Lif Modeline bakınız.Yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.
Çınar Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*