CD VE KARTONDAN ÇOCUK ODALARINA DEKORATİF HAYVAN ŞEKİLLERİ


Dekorasyon, Hobi, Öğrencilere

Eski cd leri değerlendirerek hem okul için yapmanız gereken proje ödevlerinde kullanabileceğiniz gibi Çocuk odasının dekorasyonundada çok hoş duvar süsü sevimli hayvanlar yapabilirsiniz. Resimde yapılan hayvan şekillerinde bazılarında fon kağıdı yada kartonu ne diyorsanız işte , bazılarında Eva Kağıdı kullanılmış. Eva kağıdı kullanarak yaparsanız çok daha güzel ve şık olur.

cd-ve-kartondan-cocuk-odasina-dekoratif-hayvan-sekilleri
cd-ve-kartondan-cocuk-odasina-dekoratif-hayvan-sekilleri

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 thoughts to “CD VE KARTONDAN ÇOCUK ODALARINA DEKORATİF HAYVAN ŞEKİLLERİ”

  1. öncelikle teşekür ederim siteden yararlanıyorum bende 3çocuk annesiyim açıkliseokuyorm çocuk gelişimi ödevlerinde sitrnden yararlanıyorum paylaşmaya devam sidiler harika

    1. Merhabalar Özlem
      Sitemi terciğ ettiğin ve nezaketin için ben teşekkür ederim. Elimden geldiğince güzel,işe yarar ve ilginç şeyleri sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. İşinize yarıyorsa ne mutlu bana:)

        1. Faydam dokunuyorsa ne mutlu bana Ayşe. Sitede başka neler görmek istiyorsan bana yazabilirsin ihtiyacın olan içerikleri temin ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir