Öğrencilere CD İLE YAPILAN HAYVANLAR İLKÖĞRETİM FAALİYETLERİ

CD İLE YAPILAN HAYVANLAR İLKÖĞRETİM FAALİYETLERİ

315
cd-ve-fon-kartonundan-kedi

Okul Etkinlikleri ve çocuklara yaptırılan Eğlenceli Faaliyetler için Cd ve Fon Kartonundan Hayvanlar.

Çocuğunuzun odasını onu mutlu edecek şekilde süslemek istiyorsanız elinizin altındaki çizilmiş cd leri  kullanarak Şirin hayvan resimleri yapabilirsiniz.

Unutmayınız ki çocuklarımızın el becerilerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesi onlar için tüm hayatları boyunca çok faydalı olacaktır.

Okullarda Müfredat gereği Öğretmenlerimizin çocuklarımıza yaptırdıkları Etkinlikler,Faaliyetler,Proje ve Performans ödevleri onların Dikkat dağınıklığını minimuma indirerek daha çabuk ve kolay öğrenmelerini sağlamak adını yapılan çalışmalardır.

Özellikle İlkokul 1. sınıf ve Anaokulunda okuyan Minik Öğrencilerde Dikkat dağınıklığı , kendini yaptığı işe verememe ve odaklanamama sorunları bu tarz keyifli ve eğitici faaliyetler ile giderilir.

Malzemeleri temin etmekte üşenen ya da sıkıntı yaşayan Aileler bu tarz Etkinliklerin çocuklar için çok faydalı olduğunu bilmelidir.

Ben 41 yaşında bir 3 küçük çocuk Annesi olarak sizlere şunu söylemek istiyorum.

Benim 3. sınıfa geçen küçük kızım,4. sınıfa geçen ortanca kızım ve 7. sınıfa geçen oğlum çok küçük yaşlardan beri bu tarz Faaliyetler ile büyüdüler.

Şu an çocuklarımın 3 de okullarında en çalışkan öğrenciler arasında ve çok şükür Taktir alacak olan çağda olan oğlum Gurur her dönem Taktir ile sınıfını geçiyor.

Lütfen Öğretmenlerimizin evlatlarımızın yararına gelişimlerine ve büyüdükleri zaman pratik bir zekaya sahip el becerisi olan bireyler yetiştirmesine olanak sağlayarak çocuklarımızı okula eksik malzemeler ile göndermeyelim.

Her türlü etkinlik ve faaliyetlere katılabilmeleri için çok önem verdiğimiz yavrularımızı elimizden geldiğince destekleyelim.

Evinizde Cd yoksa cd satan yerlerden ve japon pazarlarından tanesi 50 krş olan boş cd lerden alabilirsiniz.

Aynı zamanda bu çalışmalarda Fon Kağıdı yerine Eva kağıdı ve Keçe kumaşı da kullanabilirsiniz.

Resimleri Daha Büyük Görmek İçin Lütfen Üzerlerine Tıklayınız.

cd-ve-fon-kartonundan-kedi
cd-ve-fon-kartonundan-kedi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz