BONCUK VE KEÇEYLE AYÇİÇEĞİ SÜS


Hobi, Keçe Örnekleri, Takı,Toka

Yabancılar bu Ayçiçeği şeklindeki boncuklarla süslenen keçe kumaşıyla yapılan Ayçiçeğini broş olarak yapmışlar. Fakat biz türk toplumu olarak zaten broş fazla kullanmıyoruz ve kullananlarda daha zarif broşları terciğ ediyor. Bu şekilde bir Ayçiçeği boncuklu süsü ancak evin dekorasyonunda perde tokası,Kırlent süsü veya çanta gibi süslemeler için yada toka olarakta kullanabilirsiniz. Tabi broş olarak kullanmak isteyenlerde olabilir.

boncuk-ve-keceyle-aycicegi-sus
boncuk-ve-keceyle-aycicegi-sus

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “BONCUK VE KEÇEYLE AYÇİÇEĞİ SÜS”

  1. Sizleri tebrik ediyorum çok zevkli çalışmalar yapıyorsunuz .Paylaştığınız içinde ayrıca teşekkürler bize de ilham veriyorsunuz torunuma bende farklı çalışmalar ile etek süsledim :) battaniyemiz çok güzel oldu :) sevdiğimiz kişilere ellerimiz ile birşeyler hazırlamak çok mutluluk verici Saygılar Başarılar :):):)

    1. Sevgili Bahriye hanım
      Sitemde paylaştığım bazı içerikler bana aitler bazılarıda internetten toplayarak sizlere sunduğum içerikler öncelikle bunu bilmenizi isterim. Değerli yorumunuz için çok Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir