BİRİ KÖŞEDEN DİĞERİ KARE ÖRÜLEN 2 PATİK VİDEOSU
biri-kosedesen-biri-kare-patik-tarifleri

BİRİ KÖŞEDEN DİĞERİ KARE ÖRÜLEN 2 PATİK VİDEOSUAçık Örgü En Kolay Bayan Patik Modelleri ve Yapılışları.Ebruli Köşeden Başlanan Köşede Biten Patik Modeli ile Kare Örülen Mavi Beyaz Kadın Patikler ikisi de Videolu Tarifi ile Pratik Yapılan Patik Modelleri.

İlk Videolu Tarifte Patik Modeli Batik Örgü ipi ile 3 numara Şiş ile 37-38 ve 39 numara Ayaklara tam olur.3 ilmek ile başlandıktan sonra tan ortaya gelindiğinde eksiltmeler başlanıyor.

koseden-bslamali-ebruli-patik-tarifi
koseden-bslamali-ebruli-patik-tarifi

Batik Ebruli tarz iplikle yapılan Bayan Patiğe başlarken Aynı renk ipin başından başlamanız önemli. İkisininde aynı desende Takım olması için gerekli.Ama Akılı ip yerine normal ipler ile de yapılır.

kare-cizgili-acik-orgu-patik-tarifi
kare-cizgili-acik-orgu-patik-tarifi

Mavi Beyaz Çizgi desenli Model için 2 tane Patik ipi 52 ilmek atılarak 3 numara şiş ile başlanıyor. İki renkli Haraşo Patik modeli Kare oluncaya kadar yapıldıktan sonra Bitiriliyor ve tamamlanıyor.

koseden-baslanan-kosede-bitan-acik-orguden-haraso-patik
koseden-baslanan-kosede-bitan-acik-orguden-haraso-patik

37 numara Ayaklardan 39 numaraya kadar olur.Artırmaları 2 sıra az yaptığınız da 36-36 ve 37 numara Ayak Patiklerine tam olur.

cizgili-kare-orulen-bayan-patik
cizgili-kare-orulen-bayan-patik

Mavi ve Beyaz renkler ile yapılan Model de Haraşo olduğundan rahat esniyor aynı şekilde 37-39 numaraya kadar olur. Ama 34-35-36 numara Patikler için 48 ilmek ile başlayabilirsiniz. Cansel hanımın emeklerine sağlık


Kare Örülen Çizgili Mavi Beyaz Haraşo Patik Modeli Videosu

This Post Has 5 Comments

Bir cevap yazın